Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yasaka Rakza X

Recommended Posts

• 2 months later...

Rakza serisini çok beğenen ve tamamını deneyen biri olarak bunu da aldım.Diğerlerini hep OFF tahta üzerinde kullanmıştım.Rakza X'i ALL tahta ile kombine ettim.

Rakza 7 soft , 7 ve 9 'a göre kıyaslarsak ;

1.Lastik yüzeyinin rengi mat,

2.Sünger hepsinden daha sert,

3.Atış açısı daha düşük,

4.Spin hepsinden daha fazla (T 05 ten de fazla olabilir),

5.Hız konusunda bişey diyemem çünkü tahtalar farklıydı,

6.İçe dönük pütürler sanki biraz daha kısa.

7.Şut gayet iyi.

Plastik toplar için üretilen yeni bir lastik.Hayırlı uğurlu olsun.Atış açısının biraz düşük olması hoşuma gitmeyen tarafı oldu.Bu durum oyun seviyesi daha ileri düzeyde olanların hoşuna gidebilir.Güzel lastik ama Tenergy halen önde diye düşünüyorum.

Nbz8mO.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rakza serisini çok beğenen ve tamamını deneyen biri olarak bunu da aldım.Diğerlerini hep OFF tahta üzerinde kullanmıştım.Rakza X'i ALL tahta ile kombine ettim.

Rakza 7 soft , 7 ve 9 'a göre kıyaslarsak ;

1.Lastik yüzeyinin rengi mat,

2.Sünger hepsinden daha sert,

3.Atış açısı daha düşük,

4.Spin hepsinden daha fazla (T 05 ten de fazla olabilir),

5.Hız konusunda bişey diyemem çünkü tahtalar farklıydı,

6.İçe dönük pütürler sanki biraz daha kısa.

7.Şut gayet iyi.

Plastik toplar için üretilen yeni bir lastik.Hayırlı uğurlu olsun.Atış açısının biraz düşük olması hoşuma gitmeyen tarafı oldu.Bu durum oyun seviyesi daha ileri düzeyde olanların hoşuna gidebilir.Güzel lastik ama Tenergy halen önde diye düşünüyorum.

Nbz8mO.jpg

hocam tam konuya girmişim rakza serisinin hepsini kullanmış olarak bana Rakza 7 soft , 7 ve 9 'un birbirinden farkını anlatırmısınız ?

bh için almayı düşünüyorum. backhandimin çok iyi olmadığını düşünüyorum.. genelde kesik ve spin yapıyorum. şut ise vurmuyorum dicek kadar az.

Benim bu oyunuma göre hangisi uygundur. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de rakza x i forehandimde kullanıyorum. Kontrolü oldukça hoşuma gitti. (1.8mm kullanıyorum). Spin oldukça tatmin edici ancak rakza 7 soft dan bir tık düşük gibi. Hızı ise 1.8 mm bir lastik için oldukça iyi. Kalitesi çok iyi yüzeyi ise mat. Çok çok ağır bir tuning kokusu var. Raketler için kullandığım çanta berbat kokuyor :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 64 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..