Jump to content
Masatenisi.org Forum

Joo Sehyuk Tadında Çelişkiler

Recommended Posts

efenim bir raket sorusu da benden,

biraz spesifik bir soru olacak ancak elimde sanki bin yıllık raketimmis gibi oynadıgım joo sehyuk tadında anca all+ off- gibin bir raket var mıdır ? varsa ismi cismi nedir ?

sanırım sert tahtaları daha cok begeniyorum ( cok sarhostum emin degilim ne yaptıgımdan ) e sonucta delikanlı adam sert tahtayla oynar ama aynı tatta kucuk kafalı bir tahta bulamadım. simdi teker teker 1000 tane tahtayı da alıp denemek hem maliyetli olur hem de uzun surer diye sizlere danısayım dedim. cakmayı da severim ayrıca belirteyim.

hem defans tahtalarının icinden joo sehyuk ile oynamıs hem de aynı hisli tahtayı bulmus insanın beni de bulması nasıl bir ihtimal yuzdesidir onu da swan bey hesaplasın. herseyi de ben dusunemem ki :P

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sopalık adama oynadığın tahta hariç hepsini elinden çıkar dedim aklın karışmasın. Ama anlamıyor ki :D

Ben iyisi mi Rosewood gönderim de bu kilolu arkadaşa raket falan almasın. Zaten önceden off- tahta arıyor du artık 3 sene tepe tepe kullansın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

rosewood da gönder photino gönder ma long gönder her hafta birini denesin. böyle mutlu oluyo napayım. 3 haftadır tabletennis 11 den sipariş verecek engelliyorum.

şimdi de gelmiş foruma soruyo ya

gönderin buna zylon fiber meşe, gürgen.... titanyum wrb'sine köfte koyup gönderin

violoncelloyu da gönderdin iyice aklı karıştı bunun bilal hocam. şimdi de sert tahta seviyomuş !! ne zaman seviyodun olm sen sert tahtayı? anlat bakalım onur efendi.. serti tahtanın da kontrolü zormuş demiyo muydun? noldu waldner gibi bilek mi indi sana gökten? açıklama bekliyorum

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende waldnerden cok supermen bilegi var overpowered.

asıl sıkıntı maco yapıma uygun sert tahta geregini sonradan cozmus olmam :P

yeni toplar bunlar gibi duvardaki sıvaları sokmuyormus onları bekliyorum asıl

badana masrafı cıkıyor diye salonlara almıyorlar artık beni

biraz daha isabetli vurup masayı tutturursam bu is tamamdır. ayrıca ma long olmam ben, sevmiyorum keretanın oyununu :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence topu yüksek atan tahta hoşuna gitti. orta katman biraz kalın olsa hissi de medium olsa tamam budur diyecek. salınan ince spin tahtalarını pek sevmiyor, eskiden bende sevmezdim. onura orta katmanı kalın hafiften zıplak bir tahta arıyoruz. şut atacak beyefendi (o şutu sana attırıcaklar sanki :D ) osp expert all+ arıyoruz forum ahalisi duy sesimizi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ahmet daha iyi bilir ama tsp toccata vardı sanki o öyleydi....

Bir de ben osp virtuoso'yu çok beğeniyorum. İnce ama sert sayılır ve çok hisli...

tocatta da def tahta, sanırım kafa buyuktur onun da. buyuk kafa bh benim abuk sabuk vuruslarımda sorun cıkarıyor. sanırım bir virtuoso arayısına girebilirim :)

osp expert all+ arıyoruz forum ahalisi duy sesimizi

all+ tahta gene hızlı ama su olculerini falan bir arastırayım.

osp bir boy onde gidiyor su an :)

Cevap vericek kitle arkadaslarin,konu aciyosun :)

senin de arkadasların olsaydı guzel olurdu di mi ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Osp tahtanın bir tarafı defans (sert) bir tarafı hücuma yönelik hisli(diğer yüzüne göre daha yumuşak) yeni bir tahtası çıkmış,ayrıca kafa ölçüleri içinde 4 seçenek sunulmuş.

NOT:Bilgilerinize.

http://ospblades.com/shop/osp-immune-ox-pushblocker/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..