Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Lastiğin Problemi Ne?

Recommended Posts

Tatildeyim resim yükleyemiyorum birinizin telefonuna watsapla göndereyim.Biriniz telefon numarası verin de benim yerime fotoları yükleyiverin.Lastiklerin yapıştırıcı kalıntılarını ka defa temizledim gene aynı değişen bişey yok.Lastik resmen boru gibi şekil alıyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sayın karpatlar lastiğiniz silindirik hale geliyor ve üst lastik dışarda kalıyorsa güzel yüzlü tsubasa'nın tavsiyesi uyar ama sünger dışardaysa muhtemelen yağ ihtiva eden booster muadili birşeye siz farkındayken yada değilken epey bir maruz kalmış demektir tekrar booster sürmeniz ters tepebilir (silindirleşmeyi artırabilir.)

bennce bu durumda havadar bir yerde 3-5 gün beklemesi lastiğin kendiliğinden düzleşmesine yeterli olacaktır.

Naçizane bıyıklı kanatimdir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsu haklı tam booster lık (kandil yağı vs. de olur.)

Bence 4-5 kalın kat booster vb atıp şu ankinin tam tersi bir silindir yaptırın lastiğe sonra 1-2 gün havalandırıp düzleşmeye başlayınca da çakın su bazlıyı yapıştırın gitsin.

Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Belki birinin işine yarar diye devam etmek istiyorum.Lastiklerdeki yapıştırıcı kalıntılarını daha önce güzelce temizlemiştim.Lastikleri 8-10 gün boyunca da havalandırdım ancak fiziki görünümlerinde herhangi bir değişiklik olmadı.Dün akşam lastiklerin sünger kısmına sadece 1 kat parafin sürdüm ve 12 saat sonra neredeyse tamamen dümdüz olmuşlardı.Akşama yani 24 saat dolunca bir kat parafin daha süreceğim.Zaten şu andaki durumları bile yapıştırılmaya oldukça uygun gözüküyor.

Z2Rdvk.jpg

X2p4VO.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..