Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Beşevler Spor Salonu

Mertar06

Recommended Posts

Arkadaşlar! Beşevlerde açılan Alparslan İlköğretim okulundaki salona her gittiğimde kapalıydı. Salı, perşembe ve cumartesi günleri açık olur diye biliyordum. Son durum ne oldu. Bu konuyla ilgili görüşebileceğim biri varsa lütfen Telefon No'sunu verebilirmi. İletişim kurmadan gidiyorum. Kimseyi bulamıyorum. Haberleşmek daha iyi olur.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin. Acilen bir Tel No'su...... :excl:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar! Beşevlerde açılan Alparslan İlköğretim okulundaki salona her gittiğimde kapalıydı. Salı, perşembe ve cumartesi günleri açık olur diye biliyordum. Son durum ne oldu. Bu konuyla ilgili görüşebileceğim biri varsa lütfen Telefon No'sunu verebilirmi. İletişim kurmadan gidiyorum. Kimseyi bulamıyorum. Haberleşmek daha iyi olur.

Bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin. Acilen bir Tel No'su...... :excl:

Sözkonusu salon Cumartesi günü 13.00'de , salı ve Perşembe günleri 18.00'de açılıyor. Tel: 0.532.5503820 Yusuf TUNA Cumartesi günleri her seviyeden ortalama 10-15 kişi geliyor. Her hafta 3-4 yeni arkadaş aramıza katılıyor. Sizin gittiğiniz hafta okulda kermes ve akabinde sınav vardı . Bu nedenle kullanamadık. Tüm masa tenisi sevenleri bekliyoruz. Derneğin yıllık aidatı 24-YTL.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Alpaslan İlköğretim okulu şu fevzi çakmak caddesi üzerindeki okul değil mi? beşevler diyinci kafa karıştı :)

oraya yakın oturyorum, en yakın zamanda gelicem eğer hala masa tenisi oynama amaçlı gelenler oluyorsa..?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Alpaslan İlköğretim okulu şu fevzi çakmak caddesi üzerindeki okul değil mi? beşevler diyinci kafa karıştı :)

oraya yakın oturyorum, en yakın zamanda gelicem eğer hala masa tenisi oynama amaçlı gelenler oluyorsa..?

Salonun bulunduğu okul Fevzi Çakmak Caddesi(Beşevlerden Anıtkabir'e çıkan cadde) üzerinde Başkent Hastanesi yanındadır.

Hafta içi Salı-Perşembe 18.00, Cumartesi 13.00'den itibaren açıktır. Herhangi bir ücret alınmıyor. Dernek aidatı 24.-YTL.

Salonun bulunduğu okul Fevzi Çakmak Caddesi(Beşevlerden Anıtkabir'e çıkan cadde) üzerinde Başkent Hastanesi yanındadır.

Hafta içi Salı-Perşembe 18.00, Cumartesi 13.00'den itibaren açıktır. Herhangi bir ücret alınmıyor. Dernek aidatı 24.-YTL.

Salona masa tenisi oynamak, antreman yapmak, kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar geliyor. hafta içi ortalama on, hafta sonu on beş kişi oluyor. Tanındıkça gelen sayısı artıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
Bende gittim o salona ışıklar hala yetersiz ve fileler oldukça kötü.Bir an önce o masalar kaliteli fileler takılmalı.Işık da artırılmalı.

Salona 4 adet küçük projektör daha takıldı. Ayrıca masalar yasaka ve butterfly marka olup fileler masalarla birlikte gönderilmiştir. File bazı arkadaşlar tarafından beğenilmediği için değiştirildi. Bilginize sunulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün (30.09.2006) ben oradaydım bayağı kalabalıktı.Ben üyesi değilim ama ortamı görünce üye olmayı düşünüyorum.Bu spora yeni başladığım için biraz çekingenlik var tabii kifahri712@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam fahri, bence hiç çekinmene gerek yok.her seviyeden arkadaş bulabilirsin, yeni başladım kimse benimle oynamaz diye düşünme sakın.ayrıca salı ve perşembe 18:00 dan sonra antrenmana da gelebilirsin. bende mümkün oldukça cumartesileri ordayım görüşürüz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 56 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..