Jump to content
Masatenisi.org Forum

Arkadaşlar Malin Carbon Vs Stiga Evo ?

Recommended Posts

bendede nittaku acoustic var. buna sriver fx 2.1 fh ve sriver el 2.1 bh almştm. el den memnunum spin falso kontrol herşey süper. fx ten hiç memnun diilim.aslında bh için EL almştm ama dondurup el yi fh de kullanyrm çoğnlkla.fx i kontrol edemyrm. top istedğm gibi rakete yapşmyor.spinle kontrol edeym diyorm top lastiğe yapşmyor.

şimdi yurtdşndan raket alcam. stiga allround evo ve yasaka ma lin carbon alıp daha ince lastik almayı düşünüyorum. sizden ricam

1. yurtdşndan nerden alşveriş yapayım. dandoy ve tt11 den alcam galba ama lastik opsiyonları az.

2. bu raketlerden hangsni alaym? 2sinide alabilirim. nittaku sriverlarla tank gibi gelyr. ama ağrlk problem diil. hesaplı ve kaliteli lastik tavsiyesi istiyorum. sanrm all+ off- yada off oynuyorum. lastikler hesaplı veya pahalı olup kaliteli ne almalıyım?
yada beni forumdan kime yönlendiridrdiniz? konu açamyrm yeniyim.
şmdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TT11 de lastik opsiyonu az demişsin :shock: butterfly dışında hemen hemen bütün lastikler markaları var ( çin lastikleri dışında) ki çoğu sitede bu opsiyonu bulamazsın.

Sendeki off tahta ama all+ off- oynuyorum demişsin demek oluyor ki ma lin karbonu almayacaksın diğer seçeneği kullanacaksın.

Lastik seçeneği sana kalmış. Şuan piyasadaki bütün lastikler spinli ve hızlı lastik, kalınlıklarını azaltıp istediğin lastiği alabilirsin yada çevrende oynayanların lastiklerini dene bak öyle al.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..