Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Yüzeyinde Yırtık

swan

Recommended Posts

yahu geçmiş olacak bişey yok eski bi çıkma lastik aldım denemek için. ortasında da 1.5 cm lik bir çizik var ; yapıştırdım hızı az geldi

tenergy 64 yavaş bir lastik olmadığına göre lastiğin üst yüzey bütünlüğü buna sebep olabilir diye düşündüm.neyse elimde pelikan ın su bazlı yapıştırıcısı vardı denedim bakalım tutacak mı, tutarsa yazarım tutmazsa da o şekilde oynarım zaten

not : bende neye gülüyo diyorum :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yahu geçmiş olacak bişey yok eski bi çıkma lastik aldım denemek için. ortasında da 1.5 cm lik bir çizik var ; yapıştırdım hızı az geldi

tenergy 64 yavaş bir lastik olmadığına göre lastiğin üst yüzey bütünlüğü buna sebep olabilir diye düşündüm.neyse elimde pelikan ın su bazlı yapıştırıcısı vardı denedim bakalım tutacak mı, tutarsa yazarım tutmazsa da o şekilde oynarım zaten

not : bende neye gülüyo diyorum :D

oo tinerciler filan yoksa onur abiyle gizli gizli buluştuğunuzda mı aldın sevan abi?? :D hayırlı olsun
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağolasın :) neyse pelikan tutmamış bizim su bazlı tutkalı da denerim yabancı forumlarda da araştırdım japon öneren bile var ama japonla olmaz o iş

normalde zaten lastikle sünger ayrıldğında hep japonla yapıştırın derler... deneyeydin bi :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sağolasın :) neyse pelikan tutmamış bizim su bazlı tutkalı da denerim yabancı forumlarda da araştırdım japon öneren bile var ama japonla olmaz o iş

Olur ama toplu iğneyi japona değdir ardından yırtık yere sür. 10 numara olacak :thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay arkadaş ne hallere düştük...Babalarımız anlatırdı eskiden çorapları yamar giyerdik..derlerdi bizde içten içe gülerdik..

Ekonomi böyle bir şey demek ki ..sıfır lastik fiyatları böyle olursa biz kullandıklarımızı ancak yamarız..

Yürü be Sevan bizlere yenir bir iş türet tin...

İtina ile lastik yamanır......

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla backhand için lastik deniyorum bu işi ucuza halletmenin yolunu böyle buldum çatlak patlak ne bulursam deniyorum selim abi eskilerden bişey varsa elinde yolla bana

Şu eski lastik işini öyle ballandır dın ki....50 senelik lastiklerime bunlar daha gıcırmış diye ışıl ışıl bakıyorum..

Eski demişken .....Bendeki lastiklerin en yenisi bile antika oldu...,

Eski olarak ben gelsem.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..