Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Rakete Geçiş

Recommended Posts

15-16 senedir masa tenisi oynuyorum sürekli oynamadım ara verdiğim dönemler oldu. Lise döneminde bölgeler arası turnuvalara katıldım. Bu güne kadar genelde hazır raket kullandım. oyunu spin ağırlıklı oynarım. Savunmam iyi sayılmaz genelde atak oynarım(İyi sayılmaz derken hiç yok değil ama karşılayarak kazanacağıma saldırarak kaybederim felsefem var). Profosyonel birinden bu güne kadar ders almadım.

combo bi raket toplamak istiyorum. aslında ayırmayı düşündüğüm miktar 100-130tl arası

fh ve bh iki yönüde spin oynayabileceğim atak özellikli bi raket toplamak istiyorum. forumları çok okudum ama yinede karar veremedim. kontollü olması da benim için önemli. Tahta konusunda ilerde yüz değiştirerek geliştirebileceğim bi raket düşünüyorum aslında en fazla 170 e kadar önerilerde buluna bilirmisiniz kayseride yaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eger ki etrafafında deneyebilecegin birileri varsa mutlaka dene almadan once. bana da onermislerdi mercury2 kullandıgım zaman nasıl kacacagımı bilemedim :) ama severek kullananlar da var.

safanın raketi guzel bir raket fiyatını bilmiyorum, ucuzsa denenebilir. ama 2,0 vega europe hazır raketten sonra kesinlikle roket gibi gelecektir :)))

su an kombo raketlere giris yaptıgınız icin bu denizin derinliginin farkında degilsiniz :) acele etmeden mutlaka 2. el ekipmanları takip ediniz. forumdaki yeni baslayanlar icin tahta tavsiyesi bolumunden tahtalara bakarak eslesen satısları yakalamaya calısınız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mademki ilk defa kombo rakete geçilecek lastiklerin illa da su bazlı olmasına gerek yok diye düşünüyorum. Lastik olarak Tibhar Rapid veya Soft modeli alınabiir ve su bazlı yapıştırıcı ile beğenilen tahtaya yapıştırılır.Hazır raketlerin en kralından bile kat kat daha spinli ve hızlı bir kombo olacağı kesindir.

Solventli yapıştırıcıya göre üretilmiş olan lastiklerin son derece dayanıklı ve çok uzun ömürlü olduğunu da herkes bilir.Tercih talep edenindir :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..