Jump to content
Masatenisi.org Forum

Süngerin Hikayesi

Recommended Posts

lastiklerdeki süngerin hikayesini biliyor muydunuz?

Hiroji satoh diye bir japon vatandaş buluyor. japon masa tenisi takımının en kötü oyuncusu bu, o kadar kötü ki bu adamın takımda ne işi var diye merak ediyorlar. ancak bir gün üzerine kauçuk yerine sünger kaplı raketle geliyor müsabakaya , herkesi duman ediyor

karşısındaki oyuncular iki sebepten çaresiz kalıyor; önce raketin topa çarpma sesini duymuyorlar bu onların konsantrasyonunu bozuyor; ikincisi sünger hem çok atıyor hemde antispin etkisi yapıyor. oynayanlar kendi spinlerine yeniliyorlar.

belgesel için link

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla ben tavsiyeleri sıraladım sizde selim abi gibi yok dizim yok belim deyip bildiğinizi okuyorsunuz. 1.8 veya 1.7 lastiklerle masa üstü oyundan başlarsanız çok çabuk ilerleyeceğnizi adım gibi biliyorum onur bey.

ama beyefendinin aklı fikri öyle bir top atayım ki rakip altüst olsun.. maşallah bileği de dönüyor ama o topu size attırmazlar efendim attırmazlar.. o topu attırsalar tozkoparanın yıldızı ben olucam zaten ama olmuyor işte. yok pütür yok lahmacun dener durursunuz sözümü dinlemezseniz

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla ben tavsiyeleri sıraladım sizde selim abi gibi yok dizim yok belim deyip bildiğinizi okuyorsunuz. 1.8 veya 1.7 lastiklerle masa üstü oyundan başlarsanız çok çabuk ilerleyeceğnizi adım gibi biliyorum onur bey.

ama beyefendinin aklı fikri öyle bir top atayım ki rakip altüst olsun.. maşallah bileği de dönüyor ama o topu size attırmazlar efendim attırmazlar.. o topu attırsalar tozkoparanın yıldızı ben olucam zaten ama olmuyor işte. yok pütür yok lahmacun dener durursunuz sözümü dinlemezseniz

Ya Sevan, benim adım halim ...aslında Selim.... bu yazılarınla beni gıdıklama sonunda beni Süleyman(muhteşeminden hem de) yapacan ....Canına mı susadın. .....zındık diyeyim de belki korkarsın..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 4 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..