Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Infinity Vps V

Recommended Posts

İyi geceler forumdaşlar ben ilk kombinasyon raketimi 2013 kasım ayında yaptım lastikler fh fx lightening BH tibhar rapid soft yazın offensive ntc veya Infinity vps v almayı düşünüyorum sizce sayın üstatlar ve forumdaşlar bu iki tahtadan birini alırıyım mı yoksa kombinasyonum ile devam mı etmeliyim (yazın özel ders almayı düşünüyorum)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. sen benden daha eskisin masa tenisinde :)

2. all+ tahta dedigin hazır raket ise kesinlikle gecmemelisin infinity e

3. once ders alabilecegin bir hoca bulmadan raket isine girisme

fan zhendong un 16 yasında ittf ranking de ilk 5 e giridigini dusunursen gec kalmıs mısın sen karar ver

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir genç olarak bende cevap vereyim bende hızlı tahtaya geçmek gibi bir hata yaptım ilk olarak şu an off- bir tahta kullanıyorum ama yakın bi zamanda all class bir tahtaya geçeceğim harcadığın paralara yazık olur. ama banada böyle diyorlardı inanmıyordum sonradan farkına varıyorsun. onur abininde dediği gibi derslerin önemli sürekli antreman yap ve bence şu anki tahtanla devam et. şu anda çok cezbedici geliyo olabilir ama o tahtayı alınca vuruşların ma long gibi olmayacak sadece her vurduğun dışarı gidecek... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. sen benden daha eskisin masa tenisinde :)

2. all+ tahta dedigin hazır raket ise kesinlikle gecmemelisin infinity e

3. once ders alabilecegin bir hoca bulmadan raket isine girisme

fan zhendong un 16 yasında ittf ranking de ilk 5 e giridigini dusunursen gec kalmıs mısın sen karar ver

onur abi sende var ya... en uç örneğin ucunun ucunu vermişsin he :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Safa abi alpha nasıl bir tahta

benim çok beğendiğim bir tahta çok hızlı değil ve kontrollu hisside çok guzel ne zangır zangır titriyor nede carbonlu tahta gibi hissiz değil all+ dan sonra buna geçersen fazla sıkıntı yaşamazsın. Alacağın lastiklere bağlı. Bu arada bu tahtayla efsane oyuncu samsanovda oynuyormuş sapı ve kafa yapısı değişik olan modeliyle.. Goz onunde bulundur derim
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba SEVGİLİ ONUR ve SEVGİLİ SAFA gerekli cevabı az çok vermiş ama,

Bir klube katılman veya kurs-özel ders alman oyununa en harika tahtadan çok daha fazla katkı yapacaktır.

Ama illaki tavsiye edin bir tahta alayım derseniz:

teknik gelişmekte (oturmamış) + antrenman sayısı az ise stiga allround wood nct ve emsal tahtalar,

Teknik oturmuş+ antrenman az yada teknik gelişiyor + antreman yeterli ise stiga off wood nct

Teknikte antrenmanda yeterli ise infinity vps 5 - rosewood 5 vb.

Tahtaları almayı düşünebilirsin.

Unutma;

ekipman hiçbirşeydir - Antrenman HERŞEY...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..