Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Hakkında Önemli Sözler

ElifGökay

Recommended Posts

Sevgili Ersun abime;

Antrenman nasıl birşey sevgili Fehmi abime sorunuz kendisi de pütürcü hemide sizden biraz daha pütürcü :whistle:

bu rıdvan bey de pek bi terbiyesiz oldu son zamanlarda. o ne oyle diklenmeler isim vermeler falan ?

swan gelsin de masa basında haddini bildirsin sana baska yolu kalmıyor...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu rıdvan bey de pek bi terbiyesiz oldu son zamanlarda. o ne oyle diklenmeler isim vermeler falan ?

swan gelsin de masa basında haddini bildirsin sana baska yolu kalmıyor...

Sen sus bakiim mikser.

Benim önceki mesajımda kastettiğim:

''Oldukça antrenmanlı olduğum bir dönem sayın Fehmi abimle maç yapma zevkine nail olmuştum.

Kendisininde antrenman hususunda fikrine danışınız'' dır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öffff.....gene mi. Pütüüürrrr...

Bu Pütürü yasaklasınnnlaaaarrrr...

Abiii çok iyyyiiiii gidiiiyyooo bu tooop yaaa...

Top havada durdu abiii....

Sarhoşmu bu top nee......

Bir pütürcü olarak en çok duyduğum özlü sözleeerrr...

Eeee imzamda ne demiştim ben..

BİR GÜN GELECEK HERKES PÜTÜR E GEÇECEK..

NOT: ITTF den aldığımız son haberlere göre, Bursa da pütürcü sayısında patlama yaşanmakta imiişş:)..Herkese bol eğlenceler..

bir gün ma long da doğru yolu bulacak ve pütür felsefesini tekrar keşfedecek.onun arkasından önce çinli hemşerileri,sonra avrupalılar lastiklerini değiştirerek pütüre geçecekler ve herkesi, pütüre geçmeleri için çağrıda bulunacaklar,pütürün faziletlerini anlatacaklar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Ersun abime;

Antrenman nasıl birşey sevgili Fehmi abime sorunuz kendisi de pütürcü hemide sizden biraz daha pütürcü :whistle:

Rıdvan ım,beni pütür e geçiren,bildiği herşeyi öğretmeye çalışan,boynuzun kulağı geçmesine tam tersi sevinen(mütevazi),her gün beraber antrenman yaptığım,şahane insan, benim biricik abimdir Fehmi abii...onu bana mı anlatıyorsuunnn... ;):

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan ım,beni pütür e geçiren,bildiği herşeyi öğretmeye çalışan,boynuzun kulağı geçmesine tam tersi sevinen(mütevazi),her gün beraber antrenman yaptığım,şahane insan, benim biricik abimdir Fehmi abii...onu bana mı anlatıyorsuunnn... ;):

Abi anlatmaya çalıştığım:

ister çin lastiği kullan - ister pütür kullan - ister tenergy - ister anti

Mesele ekipman değil - ekipmanı kullanabilecek seviyeye gelmek için antrenmandır...

Yeri gelmişken sayın Fehmi abimiz ve Bursa ekibine çok çok selamlarımla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar..Bende bu konuya acizane bi yorum katmak istedim..Şahsen benim oyun tarzım yumuşak olduğu için pütüre karşı oyun kabiliyetim yüksektir..sonuç önemli değil...Ama ben hani joo-see var ya yada bizim altaylı taner tarzı açılıp uzaktan kesen defansçı pütürcülerin dışında masa başı oynayan pütürcülerin bu oyundan maksimum seviyede zevk aldıklarını tatmin etmiyorum..Ne öyle iktir-kaktır-dırttır-pırttır...Sonuç odaklı ise bişey demem tabii...Yaw kardeşim bi açılıp kesin-spin yapın-kontra yapın-hele bide yapınız benim gibiyse 4-5 inci kontradan sonra kendinizi uçan çinlilerle bir sanıyorsunuz..sayı bitiyo al yada ver önemli değil bi bakıyon tribünler ayakta ambiyans harika ohooo daha ne olsun... o duygu yokmu o duygu ömre bedel... :dans: tabi bu arada 50 yaş üstü için bişey demek yani çünkü uzak masa oynamak efor istiyo valla.... SELAMLAR....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar..Bende bu konuya acizane bi yorum katmak istedim..Şahsen benim oyun tarzım yumuşak olduğu için pütüre karşı oyun kabiliyetim yüksektir..sonuç önemli değil...Ama ben hani joo-see var ya yada bizim altaylı taner tarzı açılıp uzaktan kesen defansçı pütürcülerin dışında masa başı oynayan pütürcülerin bu oyundan maksimum seviyede zevk aldıklarını tatmin etmiyorum..Ne öyle iktir-kaktır-dırttır-pırttır...Sonuç odaklı ise bişey demem tabii...Yaw kardeşim bi açılıp kesin-spin yapın-kontra yapın-hele bide yapınız benim gibiyse 4-5 inci kontradan sonra kendinizi uçan çinlilerle bir sanıyorsunuz..sayı bitiyo al yada ver önemli değil bi bakıyon tribünler ayakta ambiyans harika ohooo daha ne olsun... o duygu yokmu o duygu ömre bedel... :dans: tabi bu arada 50 yaş üstü için bişey demek yani çünkü uzak masa oynamak efor istiyo valla.... SELAMLAR....

+1

ek olarak:

bakış açısı önemli şöyle ki

amaç sadece maç kazanmak mı yada kazanmaya ek olarak kendine, seyirciye ve hatta rakibe bile zevk verecek oyunu oynamak mı?

Bence her iki amaç içinde yüzdeli oynamak - yüzdeli oynamak içinde (yeni başlayıp sık ekipman değiştirenlere daha da çok hitap eden) ''Ekipman hiçbirşeydir Antrenman herşey'' sözüyle anlatmak istediğim gibi düzenli ve verimli antrenman yapmak şarttır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

+1

ek olarak:

bakış açısı önemli şöyle ki

amaç sadece maç kazanmak mı yada kazanmaya ek olarak kendine, seyirciye ve hatta rakibe bile zevk verecek oyunu oynamak mı?

Bence her iki amaç içinde yüzdeli oynamak - yüzdeli oynamak içinde (yeni başlayıp sık ekipman değiştirenlere daha da çok hitap eden) ''Ekipman hiçbirşeydir Antrenman herşey'' sözüyle anlatmak istediğim gibi düzenli ve verimli antrenman yapmak şarttır.

Evet Rıdvancım burada en önemlisi bakış açısı...Şahsen benim öceliğim kendime,rakibime ve seyirciye heyecan dolu dakikalar yaşatmak...sonuç ne olursa olsun..(.kazanmışsam zaten havamdam geçilmez canım :whistle: )bazen maç kaybettiğimde canım sıkılıyo ama tek sebebi o üçlüden birinine bir şey verememenin verdiği üzüntüden öte bişey değil...Hatta geçen çeşmede iranlı arkadaşlarla bir çiftler finali yaptık bende bizim klüp başkanı tolga abiyle beraberdim.Maçı 3-2 kaybettik ama ortada biz dahil bir sürü maçtan zevk almış insan vardı.Bu sahneler bence hayatın tadı....(lan varya son set 4-0 öndeydik ordan verdik kötü oldu ya)Selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..