Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kararsız Kaldım (Lastik Seçimi)(Vega Europe Vs Rakza 7 Soft)

safa51

Recommended Posts

Merhabalar

geçen gunku turnuva sonucunda tekniğimin yeterli olmadığını ve şu anda sahibi olduğum raketin çok hızlı olduğunu anlamış bulundum.şimdi yeni bir raket topluyorum şu anda. Tahtamı belirledim: donic burn all+ fakat lastikler arasında oyle bir karmaşa yaşıyorumki sormayın gitsin.genel olarak iki lastik arasında kaldım birisi rakza 7 soft diğeri ise xiom vega Europe ikiside ozellik bakımından birbirine çok yakın bu yüzden kafam karıştı sizce hangisi daha iyidir spin ve kontrol olarak ve tabiki kalite olaraktan?

yorumlarınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nereden biliyorsunuz ozellikler olarak yakin oldugunu? Ureticilerin verdigi degerleri rakamlari unutun. Hele de iki farkli markanin degerlerini iyice unutun.

Europe ust lastigi daha az gergin oldugundan dusuk hizlarda daha az ziplak ve biraz daha kontrolludur. Top rakette biraz daha fazla sure kalir.

Rakza7 soft ise birazcik daha gergindir ve orta-ust hizlarda niraz daha dinamik hissettiir.

Ikisi de okur. Kalite farki var demek imkansiz. Biri digerinden iyi demek de imkansiz. Siz birini secip bir an evvel antrenmana baslayin, unutmayin yeni baslayan birini ust duzey bir oyuncu koliden kopardigi kartonla bile yener...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nereden biliyorsunuz ozellikler olarak yakin oldugunu? Ureticilerin verdigi degerleri rakamlari unutun. Hele de iki farkli markanin degerlerini iyice unutun.

Europe ust lastigi daha az gergin oldugundan dusuk hizlarda daha az ziplak ve biraz daha kontrolludur. Top rakette biraz daha fazla sure kalir.

Rakza7 soft ise birazcik daha gergindir ve orta-ust hizlarda niraz daha dinamik hissettiir.

Ikisi de okur. Kalite farki var demek imkansiz. Biri digerinden iyi demek de imkansiz. Siz birini secip bir an evvel antrenmana baslayin, unutmayin yeni baslayan birini ust duzey bir oyuncu koliden kopardigi kartonla bile yener...

table tennis data base deki incelemeleri okuyup puanlara bakarak bu kanıya vardım yorumlarda ikiside tensor diyordu bende yakın özelliklerde olabileceğini düşündüm.ayrıca okuduğum yazılarda yasaka rakza 7 softun lastiğini sökerken kopartıp lastiği kullanılamaz hale getirenler olmuş bu yüzden kalitesini sordum.zaten iyi demekteki kastım da kontrol ve spin üzerine idi. tabi biliyorumki lastik iyi veya kötü olarak sınıflandırılamaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

table tennis data base deki incelemeleri okuyup puanlara bakarak bu kanıya vardım

efenim sevgili tabletennis database sitesinin soyle bir sıkıntısı var. omru boyunca tuplu sahin kullanan adamlar ford kullanınca yere goge sıgdıramaz ama mercedes kullanan ve sahinci yorumuna inanıp ford alan adam ise fordu begenmez. o yuzden sevgili ttdb sitesine cok da guvenmeyiniz.

eger baska bir kaynak bulamadıysanız yorum yapanların diger yorumlarına da bir bakınız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..