Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kuveyt Final-Fan Zendong & Yan An

Recommended Posts

Paylaşım için teşekkürler...Daha öncede belirtmiştim bu yeni nesil çinliler tam bir transformers şeklinde oynuyorlar ve bence seyir zevki düşük...Yani bi long-xın-liqin-hao v.s..estetiği yok bunlarda hani bi yumuşak spin çekeyim bi içeri top taşıyıp bi loop yapiyim hiç yok kardeşim...valla adamların yüzdeleri çok yüksek ve makina gibiler ama ben şahsen tat almıyorum bu tarz oyunlardan...hele masatenisinin inceliklerini bilmeyen hiç tat almaz gibime geliyor...yani kendini-rakibini ve seyirciyi hesaba katarsak mizutani-saive-samsanov-tosiç v.s..benim için çok daha geçerli...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni nesil oyuncular ilk toplarda bitirmeye oynuyorlar ve aşırı derecede hızlılar. Arada mükemmel sayılar ortaya çıkıyor ama ralli süresi azaldığı için seyir zevki de azalıyor. Özellikle Fan, sallama vuruş konusunda açık ara önde. Uzun lafın kısası, her konuda eskileri mumla arıyoruz. Özellikle de Wang Liqin. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepimiz maçlara kendi çapında bir şekilde çıkıyor.

Ben şuana kadar görmedim, ralli uzasa da izleyenler zevk alsın. Herkes ilk top ta ( servisten başlayarak ) bitirmek istiyor.

İşin özü herkes şampiyon olmak istiyor bir şekilde. Bu yüzden de sayı ne kadar çabuk gelirse o kadar iyi.

Ralli yapmayı kim ister, ben istemem onlarda istemiyor.

Seyirci açısından tabi ki bu durum çok zevksiz. Saydığınız Muzitani, Tosiç, Saive de ilk top ta bitirmek istiyorlar ama bitiremiyorlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bence bu oyun biraz hızlı evrildi biz türkiyede kaldığımız için adapte olamadık. dimo timo yada çin liginde oynayan oyuncular dışında bu kalitede oyunun karşısında duracak adam sayısı azdır. yalan söylemiyim ağır çekimde izlersem zevk alıyorum, normal çekimde bazen nasıl yaptığını göremediğim oluyor ki seyrettiğimiz medya hızlı kamera saniyede 100 karenin üzerindedir bu kameraların çekim hızı. belki de daha hızlı kameralar lazım artık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hepimiz maçlara kendi çapında bir şekilde çıkıyor.

Ben şuana kadar görmedim, ralli uzasa da izleyenler zevk alsın. Herkes ilk top ta ( servisten başlayarak ) bitirmek istiyor.

İşin özü herkes şampiyon olmak istiyor bir şekilde. Bu yüzden de sayı ne kadar çabuk gelirse o kadar iyi.

Ralli yapmayı kim ister, ben istemem onlarda istemiyor.

Seyirci açısından tabi ki bu durum çok zevksiz. Saydığınız Muzitani, Tosiç, Saive de ilk top ta bitirmek istiyorlar ama bitiremiyorlar :)

Bilalcim ben şahsen senin gibi düşünmüyorum oyuna bakış ve yönlendirme hatta yaratılış fıtratı bile oyun tarzı için etkindir diye düşünüyorum.Kimi oyuncu servisi atıp etkili hücumla bitirmek isterki (çoğu oyuncu böyle zaten)ama iyi top tutup kontrollü hücum ve rakip hatasına dayalı oyun tarzıda bir gerçek.Mesela Wang liqinde bir çinli ama daha yumuşak-estetik ve oyun tarzı daha cezbedici.. :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çinliler gibi robotmuyuz da aynı düşünelim murat abi :D Gösteri maçları tam senlik , seyirci zevki de çok yüksek.Tavsiye ederim

Adamlar hayatlarını masa tenisine adıyorlar tek amaçları başarı olmuş , zafer olmuş . Bu adamlardan başka birşey beklenmesi zor gibime geliyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..