Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Ayakkabısı Seçiminde Yardım

safa51

Recommended Posts

merhabalar, başlıktada belirttiğim gibi bir masa tenisi ayakkabısı arıyorum.diğer konuları inceledim fakat yıl olmuş 2014 bütün linkler kırık nerdeyse :shock: ve konuları hortlatmaktansa yeni konu açayım dedim.

oradan okuduklarıma göre asics ayakkabılar çokça öneriliyormuş,fakat benim bi kaç sıkıntım var ayağımla ilgili.

alçak taban ayakkabı giyemiyorum çok fazla.ağrı yapabiliyor ve ayaklarım biraz geniş.

bu kriterlere göre sizlerden ayakkabı tavsiyesi bekliyorum arkadaşlar.bu arada yaşım 17 daha öğrenciyim maliyeti de çok yüksek olmazsa (160 tl max) çok süper olur :thup:B)

oynayış stili etkiler mi seçimi bilmem ama onuda unutmadan yazıyım:genelde masaya orta uzaklıkta oynuyorum.

şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence o koşu ayakkabısıdır. Burnu kalkık ve tabanı oldukça kalın.

http://www.intersport.com.tr/urun/ayakkabi/mizuno-wave-bolt-erkek-ayakkabi/99506

Koşu ayakkabı değil hocam taban teknolojisini anlatan standart kalıp bir yazı... Mizuno satışa koyduğu her ayakkabının altına bu kalıp yazıyı koymuş...

Voleybol, hentbol,,benzer salon sporları ayakkabısı..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efenim kendisi sayın bellek in de soyledigi gibi copy/paste mucizesi olup wave teknolojisini anlatmaktadır amma ve lakin sevgili mizuno nun wave ismi ile baslayan masa tenisi ayakkabısı da vardır (bkz. alttaki link).

mizuno benim icin bu isin mercedesidir, ha kimileri bmw sever ona da diyecek yok tabi :))

http://www.mizuno.eu/tr/sports/table-tennis/products/footwear/unisex/41974/wave-drive-6

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

efenim kendisi sayın bellek in de soyledigi gibi copy/paste mucizesi olup wave teknolojisini anlatmaktadır amma ve lakin sevgili mizuno nun wave ismi ile baslayan masa tenisi ayakkabısı da vardır (bkz. alttaki link).

mizuno benim icin bu isin mercedesidir, ha kimileri bmw sever ona da diyecek yok tabi :))

http://www.mizuno.eu/tr/sports/table-tennis/products/footwear/unisex/41974/wave-drive-6

peki bu mercedesin fiyatı nedir? Bide nerden temin edilir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.intersport.com.tr/urun/ayakkabi/mizuno-wave-bolt-erkek-ayakkabi/99506

Koşu ayakkabı değil hocam taban teknolojisini anlatan standart kalıp bir yazı... Mizuno satışa koyduğu her ayakkabının altına bu kalıp yazıyı koymuş...

Voleybol, hentbol,,benzer salon sporları ayakkabısı..

Linke tıklayınca "wave twister 2" diye bir model çıkıyor da.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Linkteki ayakkabıyı bu gün aldım.Gerçekten harika bir ürün,tabanı oldukça yumuşak.Selim bey tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Ayakkabıyı severek giymeye başladım ama kutusunu ne ile doldursam acaba :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fikir beyan etmekte geç kalmışım ama yazayım:

yakın zamanda asics gel rocket 6 indoor ayakkabı aldım bence gerçekten harika muhtemelen Onur bey derecelendirmesinde de BMW ye tekabül eder.

Tabanları çok yüksek olmamakla beraber ortadan azıcık yüksek ve çok çok rahat.

Ayakkabıyı giyeli beri ayaklarım daha iyi çalışmaya başladı. :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fikir beyan etmekte geç kalmışım ama yazayım:

yakın zamanda asics gel rocket 6 indoor ayakkabı aldım bence gerçekten harika muhtemelen Onur bey derecelendirmesinde de BMW ye tekabül eder.

Tabanları çok yüksek olmamakla beraber ortadan azıcık yüksek ve çok çok rahat.

Ayakkabıyı giyeli beri ayaklarım daha iyi çalışmaya başladı. :)

nayır nolamaz!! Umarım bunlarda rahattır dediğiniz kadar
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nayır nolamaz!! Umarım bunlarda rahattır dediğiniz kadar

1- "bunlar da" olarak yazılır (benimle ugrasanları hemen yerden yere vururum ayagını denk al :)

2- hic kullanmadım ama sonucta bir salon ayakkabısı kesinlikle diger ayakkabılar ile performans farkı olacaktır. benim gozumde ise bir mizuno bir asics olması zor :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1- "bunlar da" olarak yazılır (benimle ugrasanları hemen yerden yere vururum ayagını denk al :)

2- hic kullanmadım ama sonucta bir salon ayakkabısı kesinlikle diger ayakkabılar ile performans farkı olacaktır. benim gozumde ise bir mizuno bir asics olması zor :))

1- mesaj alındı tamam :D

2- performans farkı olacaktır der iken kötü manada mı iyi manada mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..