Jump to content
Masatenisi.org Forum

S.a Arkadaşlar Yardım Lazım Combo Için

Recommended Posts

Arkadaşlar ben genellikle rakibi hataya zorlarım ve kesmeden şaşmam oyunda. Backhande gelince işi bitiririm sert vuruşla top nerede olursa olsun vururum ve geçer. Ama forehand topları sert vuramıyorum. Top aşırı yavaş gidiyor. Sert vurmak istiyorum. Forehandde de kesmeden şaşmam . Ne öneririsniz tahta lastik tüm bilgileri verirseniz sevinirim. 200 LİRAYA KADAR ÇIAKBİLRİ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsubasa, kova burçları su grubu olduğu için dalgalı topları sever. Özellikle gelgitlere ve kovanın devamlı dolup boşalmasına dikkat etmen gerekecek. Doluysa suyun üstünü spininle sıyırarak fazlasını atman ileride geri dönüş toplarında kolaylık sağlar. Eğer bir kovada bir boşluk hissedersen dolu topları kovanın içinde toplamalısın. Bu seni ileride daha başarılı bir iş pozisyonuna sürükleyecek... dermişimmm... ;-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Musa kardeşim toplara sert vuramıyorsan devamlı antrenman yaparak vuruş stilini düzeltmen ve hızlandırman gerek. Hangi malzemeleri kullanıyorsun bilmiyorum ama öncelikle bedenini iyi kullanman, hızlandırman ve yönlendirmen gerek.

Ayrıca buraya hangi malzemeleri kullandığını, kullandığın lastiklerin tam adını ve sünger kalınlıklarını, ne kadardır zamandır bu raketle devam ettiğini, ne sıklıkta ve hangi ortamda antrenman yaptığını, vs.. vs.. de yazman gerek ki verdiğin bilgilere göre yorum yapalım.

NOT:Sitenin arama motorundan aratırsan senin gibi arkadaşlar için yazılmış birçok yazı bulabilirsin. ;-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben genellikle rakibi hataya zorlarım ve kesmeden şaşmam oyunda. Backhande gelince işi bitiririm sert vuruşla top nerede olursa olsun vururum ve geçer. Ama forehand topları sert vuramıyorum. Top aşırı yavaş gidiyor. Sert vurmak istiyorum. Forehandde de kesmeden şaşmam . Ne öneririsniz tahta lastik tüm bilgileri verirseniz sevinirim. 200 LİRAYA KADAR ÇIAKBİLRİ

Aslında butterfly platin vardı .. İlk defa combo raket alacağım . Haftada 4 gün antrenman yapıyorum. Ama her türlü rakete uyum sağlarım..

Madem her türlü rakete uyum sağlarsın ne diye sorup duruyorsun. Al bir kombo istediğin gibi oyna. Sana tavsiye ye gerek yok. Zaten öyle söylemeyle de olmuyor şunu al bunu tak böyle yap falan falann...

Önce sana bir hoca lazım, oda şimdi lazımmm...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsubasa, kova burçları su grubu olduğu için dalgalı topları sever. Özellikle gelgitlere ve kovanın devamlı dolup boşalmasına dikkat etmen gerekecek. Doluysa suyun üstünü spininle sıyırarak fazlasını atman ileride geri dönüş toplarında kolaylık sağlar. Eğer bir kovada bir boşluk hissedersen dolu topları kovanın içinde toplamalısın. Bu seni ileride daha başarılı bir iş pozisyonuna sürükleyecek... dermişimmm... ;-)

Sadettin abi sen çok yaşa yattım gülmekten :)

Bende yengeç burcuyum bana da bir kombinasyon önerirmisin abi ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında butterfly platin vardı .. İlk defa combo raket alacağım . Haftada 4 gün antrenman yapıyorum. Ama her türlü rakete uyum sağlarım..

Merhaba sevgili kardeşim.

Sitemiz de arama yapma fonksiyonunu ısrarla kullanmamanı takdire şaayan buldum.

Tavsiye istiyorsun benden sana tavsiye ekipman hiçbirşeydir antrenman herşey.

Amma illa ki bir tahta iki de lastik yaz diyorsan stiga butterfly-nittaku gibi markaların herhangi bir allround yada off- (off eksi) tahtası üzerine çift taraf xiom musa iyi olur sana.

Not:Musa dedimde ortaokul arkadaşım Musa nın kulakları çınlasın esaslı çocuktu :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sagol ya cok konu acmamdan rahatsiz oluyorsunda pisman olmak istemiyorum anlarsin herhalde

Genç kardeşim kimse sana yardımcı olmaktan rahatsız olmaz ama forumda benzer yüzlerce belki de binlerce konu açılmışken ve herbirine tatminkar ve benzer durumdaki insanlara da yardımcı olabilecek yol gösterecek cevaplar verilmiş iken senin 5 dakika ayırıp arama yapmak yerine defalarca aynı başlığı açmana forumdaki hiçkimse hoş bakmaz.

Not:raketini alınca neler aldığı buraya yazarsan mutlu olurum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 86 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..