Jump to content
Masatenisi.org Forum

Stiga Of Classic + Andro Hexer Duro + Calibra Lt Spin

Recommended Posts

Tahtayı çok hızlı istemiyorum bi kombi yaptım gibi ama siz abilerimin fikrini istedim.

Masaya yakın iyi oynarım backhandimi genelde servis açma ya da backhandime gelen orta yüksekteki toplar için kullanırım. Bu sene İstanbul gençler turnuvasında 5. Olduk maalesef Tuna lisesi çıktı kurada.

Forehandim bitirici fastspin yada etkili topspinlerdir. Uzaktan güzel topspin çekerim. Servisleri kısa falsolu atarım. Calibra lt spinin falsosu bayağı iyi diyorlar. Şimdiden teşekkür ederim. Hexer duro zaten var tahta ve lt spin için tavsiye lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Naçizane kanaatim tahta cuk oturmuş aşırı hızlı değil elin yumuşaksa(iyiyse) full blok bile rahat rahat oynarsın bence çok güzel tahta.

Hexer duro backhande alınıp fh için normal hexer yada hexer hd/rakza9 düşünülebilir Lt spinden daha iyi çeken lastiler fast bitirici spine de bence daha elverişliler bildiğim kadarıyla, ama daha sert süngere sahipler lt spine göre.

Not:Hexer, hexer hd, rakza9, Lt spin denediğim lastiklerdir içlerinde benim en çok beğendiğim Rakza9. off klasik de kullanıp en beğendiğim tahtalardandır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ben rakza 9 u çok severek kullanıyorum fh de (rakiplerim pek sevmiyor layıkıyla fastspin yaptığım zaman o ayrı)

Ben olsam hiç lastik almamış iseniz ve fh-bh sert süngerli lastik seviyorsanız çift taraf Rakza 9 alırım. (oyun kalitenize göre max yada 1.9mm süngerli.)

Bh yumuşak sünger seviyorsanız hexer powersponge olur, rakza 7 soft olur, aurus sound olur tercih size kalmış.(oyun kalitenize göre max yada 1.9mm süngerli.)

Satıcı konusuna hiç girmeyin hepsiyle alışverişim ve kimisiyle az kimisiyle çok tanışıklığım olduğu için şundan al bunda al demek hoş kaçmayabilir.

Ancak ben olsam ekipmanı gidip elle görerek seçme şansım olan yerleri araştırır, içlerinden kafama en çok yatanı na gider görerek seçerek alırdım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..