Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik Ve Yapıştırıcı

Recommended Posts

Ufak falçata ile kesmek iyidir. Ama parmaklarınıza dikkat etmelisiniz..

Anladım,bende şu an vega asia lastikler var yüzeyi çin raketleri gibi yapışkanlı değil,bu raketi değiştirmem gerektiğini ne zaman anlayacağım çin raketlerimin yapışkanlığı azalıyo anlıyorum ama yapışkan olmayan lastiklerin değişmesi gerektiğini nasıl anlayabilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jelatinleri çıkarmada önce bir yüzü yapıştırıp fazlalıkları kesin ve sonra öteki yüzü yapıştırıp fazlalıkları kesin. Sonra oynayacağınız zaman jelatinleri çıkartın. Ben lastikleri keserken jilet kullanıyorum. Lastiklerin kenarları çok düzgün çıkıyor ve makas falcata ile kesilen lasiklerin kenarlarında pütürler kalıyor. Bu pütürler masaya temas ettiğinde daha çabuk yırtılmalara sebep oluyor.

Yapışkan olmayan lastikler topu tutmamaya başladığını hissetiğinizde değiştirmelisiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Arkadaşlar bir hekim olarak şunu söyleyeyim jilet ve bistüri ucu genelde çok hassas olan deri veya kıl için üretildiğinden lastikleri keserden keskinliğini hemen kaybedecektir.

Ayrıca çok ince uclu ve elde kontrolü zor olduğundan tahtanıza zarar verme ihtimaliniz de yüksektir.

Benim nacizane tavsiyem ya çok keskin ve ince yüzeyli bir makas ya da geniş ağızlı kontrolü kolay bir maket bıçağı kullanmanız olacaktır.

Saygılarımla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 57 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..