Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombinasyonum Hakkında Düsünceniz?

Recommended Posts

Sürekli defansif kesme yapıyorsanız lastiklerden birini uzun/kısa pütür düşünebilirsiniz. Alacağınız tahtanın düz sap modeli varsa onu tercih edebilirsiniz; oyununuz ilerlediğinde duruma göre lastikleri çevirmek düz sap ile daha kolay olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

s.a arkadaşlar ben ilk defa raket toplayacam ...forum sitesinde nerye yazılır kime yazılır derken burasını buldum.Oyun olarak bir iki yıldır hazır timo bolll a oynadım.Yakın orta mesafe de oynuyorum genelde oyun içerisinde spin savunma ve hücüm miktarı bir birine yakın. fırsat buldukça hücum yapmayı seviyorum ama tamamen hücum oynamıyorum.genelde forehand kullanıyom backhand i savunma amaçlı arada da hucum. Sİtede ki diğer yorumları okudum ve bana sanki tahta Stiga Allround Evolution BH: xiom musa FH: bulamadım yada sizin bunlar olmaz sana uygun olan bu derseniz oda olur . birde kalınlık ne olmalı alacağım raketlerde.Düzenli günlü bir saat ant. yapmaya çalışıyorum hafta içi.Yardımlarınız için şimdiden çook sağolun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

s.a arkadaşlar ben ilk defa raket toplayacam ...forum sitesinde nerye yazılır kime yazılır derken burasını buldum.Oyun olarak bir iki yıldır hazır timo bolll a oynadım.Yakın orta mesafe de oynuyorum genelde oyun içerisinde spin savunma ve hücüm miktarı bir birine yakın. fırsat buldukça hücum yapmayı seviyorum ama tamamen hücum oynamıyorum.genelde forehand kullanıyom backhand i savunma amaçlı arada da hucum. Sİtede ki diğer yorumları okudum ve bana sanki tahta Stiga Allround Evolution BH: xiom musa FH: bulamadım yada sizin bunlar olmaz sana uygun olan bu derseniz oda olur . birde kalınlık ne olmalı alacağım raketlerde.Düzenli günlü bir saat ant. yapmaya çalışıyorum hafta içi.Yardımlarınız için şimdiden çook sağolun...

A.s. tahta seçiminiz ve xiom musa çok iyi seçim ilk kombinasyon için fh e de musa takın bence.

selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Tng lastik kalınlıklarını yazmamışsınız. Diğer kullandığınız malzemelere gelince raket tahtanız allround değil defans tahtası olmalıydı. tuttle no World lastik kalınlığı 1,5 mm ise uygun gibi gözüküyor. Tıbhar aurus sound lastik ise tamamen atak lastiği bu lastik defans oynıyan için uygun bir lastik değildir. Sonuç olarak seçiminiz yanlış olmuş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 1 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..