Jump to content
Masatenisi.org Forum

Profesyonel Raket Mi Hazır Raket Mi ?

CaaN

Recommended Posts

Başlığın absürt kaçtığını biliyorum :) Sorunum şöyle geçen sene liseye başladığımdan beri hergün 1 saate yakın masa tenisi oynuyorum.Profesyonel raket alırsam 150 200 lira gibi bir kombinasyon var aklımda.Ama okulda oynadığımızda her geçenin raketleri istemesi yüzünden gene hazır raket alma taraftarı oldum (şu anki raketim paramparça oldu diyebilirim.) Alırsam 80 90 liralık butterfly hazır raket alıcam. Kesinlikle profesyonel raket mi almalıyım yoksa şimdilik hazır raket yeterlimi önerilerinizi bekliyorum.Gereksiz yere açtıysam özür dilerim. iyi forumlar :bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba kesinlikle kombinasyon raket alın ve sevgili notsniw arkadaşımızında dediği gibi 10-20 liralık da hazır raket alın isteyene hazır raketi verin - ne şiş yansın ne kebap.

Not: ilk raketim olan butterfly ın bir hazır raketi vardı, şimdilerde 3 yaşındaki oğlum bile onu beğenmeyip raket çantamdaki kombi raketlerime saldırıyor.

:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öneriniz için teşekkür ederim ama öyle bi okuldayız ki sadece 4 kisi oynuyoruz okulda, onuda üst sınıflar oynatırsa.Örneğin dersimiz boş oldugunda beden dersi vs. oynamaya fırsat buldugumuzda iniyoruz pat 11 12. sınıftan biri geliyor öyle geçerken masa tenisinden bi haber raketi yok oynamayı bilmeyen tipler.Bir el oynayalım diyolarlar veriyoruz oynuyorlar. Oynamayı bilseler gene sesim çıkmayacak ta çat çut masaya vuruyorlar vermek istemedigimizde de altı üstü bi raket, verin bir el atıp gidicez ne cimri adamsınız vs laflar hala direnincede masa sizinmi deyip gelip topu alır oynatmazlar.Böyle nalet insanlar.

İçimi döktüm kusura bakmayın.Öneriniz için teşekkürler fakat partnerimle benim raketimi alıp bizim masamızda oynadıkları için arkadaşımında bi daha gidip raket alması gerekir,öğle arası ve tenefüslerde de oynadığımız için taşımasıda gerçekten zor olur zaten 2 masa var 2 side genellikle dolu oluyor anca sıra buluyoruz bide onlar için raket getirirsek masayıda alır hiç oynatmazlar.

Uzun oldu cevaplar için tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bİrkaç deneyimden sonra çantamda kendi raketimin yanında bir de eski lastiklerimden ve kullanmadığım bir tahtadan oluşan bir raket taşıyorum. Geri çeviremeyecim kişiler için etkili bir önlem. Eğer düzenli olarak oynayacaksan kombi raketten vazgeçme.

http://www.hepsiburada.com/liste/selex-tr-300-ittf-onayli-masa-tenisi-raketi/productDetails.aspx?productId=sporslx10055&categoryId=27079374&SKU=SPORSLX10055&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dsporslx10055%26fh_lister_pos%3d17%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmasatenisi%255cu0020raketi%26fh_refview%3dsearch

Bu raket hem fiyatına göre iyi bir hazır raket hemde kombi raketini koruyacak bir muhafız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 39 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..