Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yaklasik 7 Senedir Masa Tenisi Oynuyorum Ama Aklima Hic Profesyonel Ra

musab kara

Recommended Posts

Ben yaklasik 1senedir Avustralyada egitim goruyorum(matematik ogretmenligi) bu zaman zarfinda cinlisinden korelisine ordan arabina bir suru insanla mass tenisi oynama sansim oldu yuzde 75 maclari aliyordum kullandigim raket use Turkiyeden getirdigim 5 tl lik raketti. Taki bir gun profesyonel bir raketi olan biriyle mac yapincaya kadar. Cok fena ezildim. Sordugumda raketinin butterfly oldugunu ve 350aud yani 650 tl civari. Bende arastirmaya basladim bir suru badireden sonra eBay den bir saticiyla gorusup tavsiye istedim. Ben defans oynuyorum ama kesmeyide cok severim bana defansif konturollu bi tahta ve iyi konutrollu ama spinide iyi bi lastik tavsiye edermisin dedim bana

Stiga Allround NCT, XIOM Vega soft ve stiga boost tp tavsiye etti.

Sizce benim tarzimda bi oyuncu icin iyi bi konbinasyonmu. Siz bana neler onerirsiniz merakla bekliyorum simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba sizinle benzer durumdaki bir tanıdığım aynı tahta ile xiom musa lastiklerini almıştı denediğimde çok beğenmiştim.

Sizede tavsiye edebilirim musa ilk kombi için iyi sayılabilecek lastik bence.

Ama unutmayın sünger kalınlığı 1.8 mm yada daha ince olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tesekkurler ilginiz icin.. Bu Benin ilk kombi raketim olacagi icin yumusak sert uzun kisa sunger vs gibi seyleri ilk defa tecrube edecegim merakla bekliyorum. Birde lastigin uzerinden tirtikli lastikler ve anti spin tarzi varmis bu tip lastikler ne ise yarar .benim oyun tarzima uygunmudur yoksa hic bulasmayayimmi veya ilk once biraz daha tecrubemi gerek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..