Jump to content
Masatenisi.org Forum

Galaxy T11 Plus Üzerine Lastik Tavsiyesi

BODYGUARD

Recommended Posts

Sabah sabah biraz güldüreyim sizi. İmzamda yazan tüm kombo larla çok iyi anlaşıyorum (Bilal'e burdan teşekkürler) ama bu sefer sizlerin de fikirlerinizi almak istiyorum. İmzamdaki T11 plus üzerindeki Palio CS8000 40-42 lastikleri pek sevmedim. Sizlerden tavsiye istiyorum. İllaki çin lastiği olacak diye de bir takıntım yok. Bileğim güçlü olduğu için hız sorunum yok :D Ama hızı çok fazla biri yüksek atış açılı diğeri alçak atış açılı ve her ikisinde de kontrol yüzdesi mümkün olduğunca iyi 2 lastik rica ediyorum. Bilgilerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar ustad,

benim gibi bir aceminin onerilerini cok da dikkate alma dedikten sonra :) iki haftadır bh de rakza7 soft yerine oynadıgım sigma1 europe kullanılmıs vb. bulabilirsen mutlaka dene derim (salonda deneyip begenenler de oldu begenmeyenler de, begenirsen tabletennis11 de indirimde su aralar) bu arada fh de de tanıyıp bildigin moon guzel olurdu bence :)

*** bu arada konrol konusunda pekcok yerde duydugum cj 8000 biotech 36-38 i deneseydin keske ben de deneyen bilen birisini arıyorum :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Palio cj 8000 biotech 36-38 i uzun yıllar ara verip tekrar başladığımda kullandım ama artık daha ileri seviyeye geldim diyorum kendimce. Moon max. tense şu anki hızlı kombom da var yüksek atış açılı gayet iyi ve fh de de tinArc 3 düşük atış açılı ve baya spinli hızıda yüksek ama hız konusunda t11 plusla nasıl olur bilmiyorum. Yoksa butterfly lastiklere başlama zamanım geldimi. Ama o lastiklere son aşamada geçmek istiyorum çok iyi bir tahta ile birlikte. Palio cj 8000 biotech 36-38 yapışkanlığı az kontrolü ve spini gayet iyi ama hızı bana yavaş geldi. Lastikler Tibhar Sensitec Sigma üzerindeydi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sabah sabah biraz güldüreyim sizi. İmzamda yazan tüm kombo larla çok iyi anlaşıyorum (Bilal'e burdan teşekkürler) ama bu sefer sizlerin de fikirlerinizi almak istiyorum. İmzamdaki T11 plus üzerindeki Palio CS8000 40-42 lastikleri pek sevmedim. Sizlerden tavsiye istiyorum. İllaki çin lastiği olacak diye de bir takıntım yok. Bileğim güçlü olduğu için hız sorunum yok :D Ama hızı çok fazla biri yüksek atış açılı diğeri alçak atış açılı ve her ikisinde de kontrol yüzdesi mümkün olduğunca iyi 2 lastik rica ediyorum. Bilgilerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

Abi bir tarafına haifu shark 2 diğer tarafınada tinarc deneye bilirsin. Shark 2 kntrol ve de hızlı lastiktir. Tinarc ı anlatmaya gerek yok zaten kullanıyorsun :bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 88 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..