Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kafam Çok Karıştı Yardım Çözüldü Tşk:)

Recommended Posts

Ben 3-4 ay önce shakehand normal tutuş ile oynuyordum sonra bir merakla çin penholda geçtim kötümü oldu yoo iyi oldu loopu iyi şekilde öğrendim spin şekillerini öğrendim ama backhandime gelen kısa kesikler hep bana maç kaybettirdi ayak çalışmasında iyi olmama rağmen olmadı bende şimdi tekrar shakehandde geçmeyi düşünüyorum

Oyun stilim bh/fh loop blok nadiren bh kesik

seçenek 1 tahtayı 80-90 civarı alıp çift taraf tenergy 05 takmak

seçenek 2 tahtayı pahalı alıp sriver vari spin mark 5 gibi lastikler takmak

tahta olarak nittaku veya butterfly düşünüyorum (violin viscaria olabilir belki)

biraz uzun oldu cevaplarsanız sevinirim

teşekkürler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Genel konularda tt-japan le ilgili bir baslik var. Oradan guvenilir oldugu cikiyor. Fiyatlar da uygun gibi. Dedigim gibi oyun tarzini yazman lazim, daha detayli.

masaya yakın veya 1-2 metre mesafede sayıyı çabuk almayı hedefleyen her topu top spin (loop) yapmaya çalışan rakip loop yaptığında genellikle topu ters tarafına bloklayan (bloklamaya çalışan) bir oyun stilim var

tt-japan gerçekten çok hesaplı denemeye değer

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bir abim acoustic üzerinde iki tane yeni lastik ile toplam 300 tl'ye satıyordu. istersen numarasını vereyim.

bence tahtayı ikinci el ucuz alıp sadece lastiği sıfır vs alman. ya da dediğim gibi yukarıdaki ikinci el komboyu alabilirsin.

tahtalarda pahalı tahtas iyi diye birşey yok. karbon vs diye fazla para vermek mantıklı değil. ucuz bir tahta almaya bak ya da temiz ikinci el al çünkü tahta temizse ikinci el olmasının hiçbir sakıncası yok, performansı yıllarca hiç değişmez...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Oyununuzu görmeden anlattıklarınıza göre yaptığınız tercihini beğenmedim. Oyuncunun kas yapısı, düşüncesi, raket tahtası ve lastikler bir bütün tamamlamalı. Bir çok malzeme cinsi yazmışsınız. Hangi malzemeyi neyle bağdaştırdığınız belli değil. Size başarılar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Oyununuzu görmeden anlattıklarınıza göre yaptığınız tercihini beğenmedim. Oyuncunun kas yapısı, düşüncesi, raket tahtası ve lastikler bir bütün tamamlamalı. Bir çok malzeme cinsi yazmışsınız. Hangi malzemeyi neyle bağdaştırdığınız belli değil. Size başarılar dilerim.

Konuyu açtım ama kimse yardımcı olmadı zaten el yapımı raketim geçici bir çözüm daha tam karar veremedim lastikler donic acuda s1 turbo max ve nittaku fastarc s-1 1.8 kırmızı 2şer tane istedim Daha oyunumu geliştirme aşamasındayım 2.5 yıldır haftada 3-4 gün düzenli şekilde oynuyorum tahta olarak bty timo boll spark , bty schlager presicion yada bty primorac düşünüyorum ramazandan sonra alacağım yardımcı olabilirmisiniz

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2.5 yıldır haftada 3-4 gün düzenli şekilde oynuyorum

Düzenli şekilde profesyonel yardım almanı tavsiye ederim.

Hızlı olmayan bir tahtanın üstüne aldığın lastikleri tak sen oyna. Hızlı alırsan raket değil roket olur o zaman raket oynar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Düzenli şekilde profesyonel yardım almanı tavsiye ederim.

Hızlı olmayan bir tahtanın üstüne aldığın lastikleri tak sen oyna. Hızlı alırsan raket değil roket olur o zaman raket oynar :)

Evet takım olayını düşünüyorum daha yaşım küçük 16 yaşındayım inşallah ramazandan sonra gideceğim

Timo boll sparkı düşünüyorum hızlı bir tahta değil all+ off- civarı diğer söylediklerime göre daha kaliteli

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..