Jump to content
Masatenisi.org Forum

World Team Classic Highlights: Xu Xin-Jun Mizutani Harika Bir Maç

Rıdvan

Recommended Posts

Mizutani kudurmuş ben böyle maç çok az gördüm.

3. sette xu xin çakallık yapıyor Mizutani için set puanı olan ve dahil olan topu hariç (yada görmedim) diyor, ilahi adalet ki seti Mizutani alıyor ve de choo diyerek tepkisini gösteriyor.

Ayrıca 1.31 ve 4.25 de vahşet var.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3. sette xu xin çakallık yapıyor Mizutani için set puanı olan ve dahil olan topu hariç (yada görmedim) diyor, ilahi adalet ki seti Mizutani alıyor ve de choo diyerek tepkisini gösteriyor.

Paylaşım için teşekkürler dostum. Uzun zamandır izlediğim en iyi maçtı :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan cım Mizo aynı ben ya :salak: .... kendi zevk alıyor,rakibi zevk alıyor e seyirci zaten maçın seyir zevkinden son derece memnun tabi sonuç yine malum yenildik ama ezilmedik tabiki mağlubiyet....Ama şahsen ben böyle maçlardan sonra yenilen olmaktan son derece memnun oluyorum çünkü malum Türk insanı hep kaybedenin yanındadır ya olsun Murat çok iyi oynadın,süperdin ,uçtun,kaçtın edebiyatlarıyla mutlu oluyorum... :dans:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rıdvan cım Mizo aynı ben ya :salak: .... kendi zevk alıyor,rakibi zevk alıyor e seyirci zaten maçın seyir zevkinden son derece memnun tabi sonuç yine malum yenildik ama ezilmedik tabiki mağlubiyet....Ama şahsen ben böyle maçlardan sonra yenilen olmaktan son derece memnun oluyorum çünkü malum Türk insanı hep kaybedenin yanındadır ya olsun Murat çok iyi oynadın,süperdin ,uçtun,kaçtın edebiyatlarıyla mutlu oluyorum... :dans:

Abi bende zhang ın defalarca yandan yemişi tarzında oynuyorum. :salak:

Genelde yeniliyorum ama asla xu xin gibi çakallık yapmıyorum.

Yenildim ama centilmendim aşamasındayım yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..