Jump to content
Masatenisi.org Forum

Amazon.com Alışveriş Yapmak

lutfu

Recommended Posts

http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Headset-Over-The-Head-981-000341/dp/B005GTO07O/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1368555109&sr=8-2&keywords=logitech+600h

arkadaşlar bu linkteki ürünü almak istiyorum ama acaba dolandırılma olur mu gümrükte takılır mı free shiping diyor yani anladığım kargo ücretsiz yanlış anlamadıysam bana yardımcı olabilecek birileri var mı bu konu hakkında indirimde yazıyor 80 tl olacak piyasa fiyatı 130 tl felan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Headset-Over-The-Head-981-000341/dp/B005GTO07O/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1368555109&sr=8-2&keywords=logitech+600h

arkadaşlar bu linkteki ürünü almak istiyorum ama acaba dolandırılma olur mu gümrükte takılır mı free shiping diyor yani anladığım kargo ücretsiz yanlış anlamadıysam bana yardımcı olabilecek birileri var mı bu konu hakkında indirimde yazıyor 80 tl olacak piyasa fiyatı 130 tl felan

50 dolar olduğundan gümrüğe takılmaz. Ancak üye olup ayrıntıları okumak lazım. Türkiyeye gönderiyormu, free shipping sadece bulunduğu ülke içi siparişler içinmi geçerli yoksa diğer ülkelere olan gönderilerde de geçerlimi vs. Dolandırma olayları ebay ve amazonda nadirdir çünkü paypal sisteminde müşterilerin hakları satıcılara nazaran daha çok korunmaktadır. Ama risk daima vardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..