Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rosewood Nct 7

Recommended Posts

herkese merhabalar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum p700 tenergy 64 hexer hd kombinasyonundan rosewood nct 7 tenergy 05 ve 05 fx kombinasyonuna geçiş yaptım daha önce kullandığım tenergy 05 lastiği bu tahtada çok yumuşak geldi (fx yumuşak zaten ama 05 de çok yumuşak ve kontrollü geldi), eski kombinasyonum sertti top lastikte gömülmüyordu ve oyun tarzı olarak beğendiğim tarz budur aceleyle sipariş ettiğim yeni kombinasyon beklentimin aksine yumuşak çıkması oyun yapımı ve tarzımı değiştirdi sorum şu ki sizce kullanıp uyum sağlamaya mı çalışmalıyım yoksa eski raketime mi dönmeliyim
not: raketin artılarının çok olduğunu göz ardı edemem harika bi kontrol var ve eskiden tutamadığım blokları artık rahatlıkla tutabiliyorum spinler çok etkili sadece yumuşak kombinasyon oluşu içime sinmiyor yoksa harika bir raket sizce ne yapmalıyım yardımlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkese merhabalar bir konuda yardımlarınızı bekliyorum p700 tenergy 64 hexer hd kombinasyonundan rosewood nct 7 tenergy 05 ve 05 fx kombinasyonuna geçiş yaptım daha önce kullandığım tenergy 05 lastiği bu tahtada çok yumuşak geldi (fx yumuşak zaten ama 05 de çok yumuşak ve kontrollü geldi), eski kombinasyonum sertti top lastikte gömülmüyordu ve oyun tarzı olarak beğendiğim tarz budur aceleyle sipariş ettiğim yeni kombinasyon beklentimin aksine yumuşak çıkması oyun yapımı ve tarzımı değiştirdi sorum şu ki sizce kullanıp uyum sağlamaya mı çalışmalıyım yoksa eski raketime mi dönmeliyim

not: raketin artılarının çok olduğunu göz ardı edemem harika bi kontrol var ve eskiden tutamadığım blokları artık rahatlıkla tutabiliyorum spinler çok etkili sadece yumuşak kombinasyon oluşu içime sinmiyor yoksa harika bir raket sizce ne yapmalıyım yardımlarınız için teşekkürler

Abi oyununa katkısı olduysa kullan tabi, spinli oynamayı seven adamsın , sert lastik gelen falsodan daha çok etkileniyor diye biliyorum. Elindeki kombiye "sadece yumuşak olması" rahatsızlık verdiyse hiç elleşme bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında tenergy 05 serttir bende ki 1.9 olduğundan mıdır öyle bir sorun hissetmedim tersine tam ideal sertlik (bana öyle geldi belki de bide alc tahta da ) ki hexer kullandım vega eliti çok yumuşak buldum sonra hurricane geçtim o da çok yavaştı bence isteğini karşılamaz. ben de 05 e geçtim gayet memnumum hatta 05 fx bana da çok cıvık geldi :D top raketi terk etmiyor: gibi

ben de rosewooda 05 pahalı ve biraz fazla hızlı olduğu için artık vega pro aldım ama o da aşağı yukarı aynı sertlikte sanırım. daha deneyemedim :)

neyse

bence bluefire m1'i deneyebilirsin 05den daha sert olduğu söyleniyor özellik olarak da benzermiş. umarım yardımcı olur sana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem eski lastiğin hexer daha sert his veriyor onu tak oyna.

Onuda beğenmessen mermer hissi veren hurricane veya haifu kullanabilirsin.

lastikleri bi süredir kullandım eskidi o yüzden takmak istemiyorum yoksa aynen öyle yapardım haifu hiç denemediğim için kullanmadan hoşuma gitmeden almam tenergy kullandığım lastik olmasına rağmen rosewood da o bile değişik geldi çok şaşırdım heralde tahtanın etkisinden böyle oldu beklemediğim bi yumuşaklık var nedense

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aslında tenergy 05 serttir bende ki 1.9 olduğundan mıdır öyle bir sorun hissetmedim tersine tam ideal sertlik (bana öyle geldi belki de bide alc tahta da ) ki hexer kullandım vega eliti çok yumuşak buldum sonra hurricane geçtim o da çok yavaştı bence isteğini karşılamaz. ben de 05 e geçtim gayet memnumum hatta 05 fx bana da çok cıvık geldi :D top raketi terk etmiyor: gibi

ben de rosewooda 05 pahalı ve biraz fazla hızlı olduğu için artık vega pro aldım ama o da aşağı yukarı aynı sertlikte sanırım. daha deneyemedim :)

neyse

bence bluefire m1'i deneyebilirsin 05den daha sert olduğu söyleniyor özellik olarak da benzermiş. umarım yardımcı olur sana.

tahta farkından diye tahmin ediyorum daha önce p700 de bi çift eskittim böyle bi sorun yaşamamıştım blufire m1 herkes öneriyor oyunumu bilen kişilerden de duydum bu öneriyi ilk fırsatta denemek nasip olur hoşuma giderse düşünürüm teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..