Jump to content
Masatenisi.org Forum

Lastik

Recommended Posts

YÜKSEK SEVİYEDE KONTROLLÜ YUMUŞAK KONTROL HİSSİ VEREN LASTİK ARIYORUM V.S ALPHA TAHTAM VAR KONTROLLÜ MASAYA YAKIN OYNAMAYI SEVİYORUM BİLGİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Boşuna arama. Hiç bir lastik yüksek seviyede kontrollü değildir. Kontrol tamamen senin ve oynadığın rakiplerin oyun seviyenizle alakalı bir durumdur. Onun için alacağın lastik cebini yakmayan bir lastik olsun yeter...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masaya yakın oynuyorsan yumuşak lastikler pek uygun olmaz bence ben de senle aynı kafadaydım yumuşak kontrollü olsun ve masaya yakın oynayayım fakat öyle olmuyor. neyse

benim nacizane tavsiyem forhande hurricane 3 backhandde memo 2 rahat edersin biraz yapışkanlıdır ama masaya yakın oyun için düşük hızları ihtiyacın olan kontrolü verebilir. ama dediğim gibi yapışkanlı çin lastikleri oldukları için kullanımı biraz daha farklıdır tepkileri filan diğer tensor lastikler gibi olmaz.

eğer öyle istersen ise vega pro benzeri yada vega asia olabilir masaya yakın oyun için kontrol için tabiki kalınlık 2.0ı geçmemeli. şu an ki tahtanla uyumlu olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masaya yakın oynuyorsan yumuşak lastikler pek uygun olmaz bence ben de senle aynı kafadaydım yumuşak kontrollü olsun ve masaya yakın oynayayım fakat öyle olmuyor. neyse

benim nacizane tavsiyem forhande hurricane 3 backhandde memo 2 rahat edersin biraz yapışkanlıdır ama masaya yakın oyun için düşük hızları ihtiyacın olan kontrolü verebilir. ama dediğim gibi yapışkanlı çin lastikleri oldukları için kullanımı biraz daha farklıdır tepkileri filan diğer tensor lastikler gibi olmaz.

eğer öyle istersen ise vega pro benzeri yada vega asia olabilir masaya yakın oyun için kontrol için tabiki kalınlık 2.0ı geçmemeli. şu an ki tahtanla uyumlu olabilir.

stiga magna tc 2 nasıl 2,00 mm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..