Jump to content
Masatenisi.org Forum

Gambler Outlaw Ve Friendship Focus Iıı Snipe Kullanan?

Recommended Posts

Diğer sorduğunuz lastiği bilmem de snipe 3 iyi lastik uzak doğuda çok popüler ve :bir arkadaşımın bh inde var.

Kendisi çok memnun lastiğinden bende gelen bh kesiklerden pek memnun değilim.:)

Yüzey az yapışkanlı gibi geldi bana kontrol çok muazzam arkadaşımla aynı düzeyde oyuncudaki çoğu avrupa lastiğine benzer spinleri çektiğimde dönüp arkamı çay içiyorum tabir yerindeyse :) ama bu lastik bloklarda iyi,hemen içeri(kafama) veriyor spinimi :)

Spinleride kesikleri gibi oldukça güçlü ama topu fırçalamak gerek.

Hız tabiiki yavaş ama tuninglenirse tatminkar olabilir.

Sonuç olarak iyi bh lastiği olur. Arkadaşım stiga off wood nct tahta üzerinde bh kullanıyor ve de çok memnun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Focus 3 Snipe Lastiğini aldım çinden bir haftada geldi bir çiftini 39TL gibi bir rakama kargo dahil alınca gayet hesaplı bir alışveriş oldu :) lastik ile ilgili izlenimlerim;

İlk yapıştırdığımda bir hafta kadar BH de oynadım atış açısı alçak, göreceli olarak spini iyi, kontrollü çok hızlı olmayan All, All+ bir lastik, bazı oyuncular için iyi bir BH lastiği olabilir. Birkaç gün önce atış açısı alçak olduğu için yavaş olmasına rağmen FH de kullanmaya karar verdim kendisinden daha hızlı olan Rakza 7 Soft u BH ye alıp Focus 3 Snipe'ı FH ye aldım, yavaş olmasına rağmen atış açısının alçaklığı gibi avantajlarından dolayı hızı gözardı edilerek FH de de kullanılabilir benim fikrim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..