Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.ligden Çıkan Takımlar

Recommended Posts

çıkmayı garantileyen takımları tebrik ediyorum. düşmeyi garantileyenlerin ise gelecek yıllarda tekrar ligde olmalarını diliyorum.

henüz oynanmamış 2 maç var ve kartesan'ın 2 maçını da kazanması halinde ligde kalma ihtimali olduğunu söylediler. belki kağıt üzerinde fazla şans tanınmıyor olabilirler ama sonuçta spor bu..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zorlu maçların sonucunda bir lig daha sona erdi. Adana çukurova uni. Sampiyon olarak izmir b.b ikinci polis ak.ankara ise ucuncu olarak bir ust lige cikmaya hak kazandilar. Bu zor maratonu dorduncu olarak bitirip bizdee bir teselli aldik. Kapanan takim olursa ins bizde bir ust lige cikmaya hak kazanacagiz.emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende klübümüzün izmir dışındaki maçlarında ilk defa oynadım iyi bir tecrübe oldu diyebilirim.Özellikle lin-un maçı 2-2 olup son maçı benim oynamam biraz stres yaptı ama çok şükür aldık maçı...1.lige çıkan takımları tebrik ederim.Ayrıca bizim izmirli gençlerin çukurovayı 3-0 geçmeside beni mutlu etti...Salonda cumartesi-pazar günleri kısa sürelide olsa elektrik kesilmeleri oyuncuları biraz soğuttu...Pazar sabah saat 8 de burak karatatarla beraber havuz sefasıda yaptık ayrıca...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin İzmirli gencler canavar yahu, cok antrenmanlilar... Adana da cok antrenmanli ve her zaman belli bir seviyede oynamayi basariyorlar, bunlarin yaninda mardin polis kara kuvvetleri, bosch vs vardi ve biraz daha istikrarli olan polis cikmis. Gercekten hersey cok yakindi. Biz de iyi tecrube sahibi olduk. Normalde cok rahat oynarken ligde bunu başaramayıp cok maç kaybettik. İnsallah seneye rahat edecegiz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizin İzmirli gencler canavar yahu, cok antrenmanlilar... Adana da cok antrenmanli ve her zaman belli bir seviyede oynamayi basariyorlar, bunlarin yaninda mardin polis kara kuvvetleri, bosch vs vardi ve biraz daha istikrarli olan polis cikmis. Gercekten hersey cok yakindi. Biz de iyi tecrube sahibi olduk. Normalde cok rahat oynarken ligde bunu başaramayıp cok maç kaybettik. İnsallah seneye rahat edecegiz...

Valla aynen öyle Ozan baksana ligde 16 takım var ilk iki sıra engenç iki takım...hatta birinci sıra çukurova dahada genç helal olsun valla çocuklar çalışıyor kazanıyor...Şahsi yorumum bu çocuklarda hiç vurursam kaçırırmıyım hissi oluşmuyor elleride düzgün olduğu için beyin ve fizik gücü bir araya gelince sonuç budur işte....ben bir topa ya kaçırırsam hissiyle vuruyorum oda kaçıyo zaten korkudan kol ve el, hareketi tam yapma emri almıyor beyinden....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende klübümüzün izmir dışındaki maçlarında ilk defa oynadım iyi bir tecrübe oldu diyebilirim.Özellikle lin-un maçı 2-2 olup son maçı benim oynamam biraz stres yaptı ama çok şükür aldık maçı...1.lige çıkan takımları tebrik ederim.Ayrıca bizim izmirli gençlerin çukurovayı 3-0 geçmeside beni mutlu etti...Salonda cumartesi-pazar günleri kısa sürelide olsa elektrik kesilmeleri oyuncuları biraz soğuttu...Pazar sabah saat 8 de burak karatatarla beraber havuz sefasıda yaptık ayrıca...

Abi zaten o havuz sefası da olmasa ben bu turnuvadan hiç birşey anlamadan geri dönmüş olacaktım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marmariste dikkatimi çeken bir şeyde çukurovada oynayan gençlerden Talha oldu yaaa...çok anladığım şeyler değil ama hani koyun kopyalanmıştı bi aralar sandımki yani bu çocukta ma long un kopyası bu kadarmı olur arkadaş be...servis atarken onun gibi topu tam orta çizginin orada 2-3 sefer ufak ufak sektirmesi,servis beklerken tam backhand köşesinde sağ omuzun hafif aşşağıda oluşu,ısınırken özellikle backhand oynarken gene sağ omuzun topu iktirmesi gibi oynaması,sayı aralarında onun gibi ısınma tarzı hareketler ve hepsinden öte çocuğun hem tipi hemde saç şeklide aynı ma long.....ama backhandi biraz zayıf e oda kadı kızındada bulunur heralde ALLAH nazardan saklasın bu gibi gençlerimizi....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..