Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tıbhar Vladimir Samsonov Alpha

Recommended Posts

Pirelli lastik alabilirsin. Spini yüksek olsun istiyorsan "Çin traro pirelli.. sağlam lastik pirelli" reklamlarındaki lastik iyi gibi duruyor. Onu denemeni tavsiye ederim..

Arkadaşım aramıza hoşgeldin.. Ne lastiklerini biliyoruz nede oyun stilini! Ama lastiklerin bayağı eskidiğine göre demek ki eskitecek kadar beğenmişsin. O zaman aynı lastiğin yenisini alıp devam et derim. Sitemizde birçok satış yapan firmanın linklerini bulabilirsin. Aynı zamanda sitemizin sponsoru www.masatenisi.com stesine de bir göz at. Sevgiler...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pirelli lastik alabilirsin. Spini yüksek olsun istiyorsan "Çin traro pirelli.. sağlam lastik pirelli" reklamlarındaki lastik iyi gibi duruyor. Onu denemeni tavsiye ederim..

Arkadaşım aramıza hoşgeldin.. Ne lastiklerini biliyoruz nede oyun stilini! Ama lastiklerin bayağı eskidiğine göre demek ki eskitecek kadar beğenmişsin. O zaman aynı lastiğin yenisini alıp devam et derim. Sitemizde birçok satış yapan firmanın linklerini bulabilirsin. Aynı zamanda sitemizin sponsoru www.masatenisi.com stesine de bir göz at. Sevgiler...

masaya yakın spinli oynuyorum .ben raketimi bir antrenörden aldım 2, el uzunca bi süre oynadın eskidi ve oyn stlime uygun değil lastikler lastiğimin bir tarafı hücum butterfly defans tarafı ise xıom diye bi marka

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pirelli lastik alabilirsin. Spini yüksek olsun istiyorsan "Çin traro pirelli.. sağlam lastik pirelli" reklamlarındaki lastik iyi gibi duruyor. Onu denemeni tavsiye ederim.

Sadettin abi benim arabada continental var olmazmı - hem kuruluşlar liginde takımıda var continentalin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..