Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bastian Steger Vs Lashin El-Sayed (World Team Classic 2013)

Bora

Recommended Posts

Siyah köşede; üstün alman teknolojisi, dünyanın 26 numarası, hepimizin bildiği bir isim, Bastian Steger...

Mavi köşede ise; mısır masa tenisi tarihinin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu, afrika şampiyonu, dünyanın 99 numarası, Türkiye Süper Ligi'nde Kayseri Barbaros Hayreddin Spor Kulübü oyuncusu, Burak Karatatar'ın eski takım arkadaşı, süper ligde Onur Oktav'ın ilk set ezdiği (sonrasını boşverin), evire çevire yen(il)diğim, Lashin El-Sayed...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk kez seyrettim çok keyif aldım, teşekkürler video için.

adam sanki bizden biri gibi, tepkiler, duygular,...

hoşuma gitti stili, sanki birşeyler eksik, ama o eksiklere rağmen üstün yönleri ile eksikleri bastırmaya çalışan bi tarzı var,

robotik asyalı, alman oyunculardan çok farklı, daha insani...

hele maç sonrası yeri öpmesi falan, çok güzel çok değişik görüntüler, yolu açık olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi kaç bi şeylerde ben yazayım bariii kafam dağılsın....setlerde 2-1 sayılardada 4-0 gerideyken çevirmiş maçı öncelikle helal olsun Lashine sonuçta karşısındaki bi marka...Ayrıca en tav olduğum sayı sonrası sevinme şekillerinden biriside alınan sayıdan sonra rakibinin gözünün içine baka baka kol hareketi yapmak...son sette sanırım sayılar 2-2 iken bu hareketi yapan stegerin (bu adamda daha öncede görmüştüm bu hareketi )hevesini kursağında bıraktığı için bir kez daha tebrik ederim Lashini... Ayrıcada seyrederken ve maçtan sonra niyese ayrı bir mutluluk duydum sanırım buda bize yakın oluşu,bizim gibi inanması ve bizim ligimizde oynaması bu duyguları yaşattığı içinde kendisine teşekkürlerimi sunuyorum...(burak benim adına teşekkürlerimi iletiver kendisine).....e çok övdük bide eleştiri yapamda nazar değmesin adama sanki biraz yüksek top problemi varmış gibi geldi bana oda oluvesin gari.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..