Jump to content
Masatenisi.org Forum

Peki Bu Nasıl ?

Recommended Posts

İlk rosewood 7 nct ve calibra lastik alacaktım ama herkes kontrolde sıkıntı yaşayacağımı söyleyince 2 ay sonra toplayacağım raketi değiştirmeye karar verdim.Oyun stilim dengeli ama atak biraz daha fazla.Forehandda sorunum yok gelen toplara rahatlıkla spin yapabiliyorm. Backhandim biraz daha zayıf FHye göre backhanddede rahat atak oynayabiliyorum ama backhande spinli veya sert gelen toplarda sıkıntı yaşıyorum.

Tahta olarak ya Timo Boll ZLC yada Timo Boll ALC düşünüyorum.Sizce hangisini alayım??? Forehanda da ya Tenergy 80 yada tenergy 05 almayı düşünüyorum ama tenergy 80 yeni çıktığı için bu lastik hakkında fazla bilgi sahibi olamadım deneyen varsa lütfen SöYleyebilirmi?Ayrıca fhye hangisi daha uygun olut t05 mi t80 mi???Eğer forhand için başka tavsiyeleriniz varsa onları da yazabilirsiniz. Backhande alacağım lastikte ise neredeyse tamamen karasızım. Tenergy 05 olurmu diye düşündüm karar veremediğim için yine size danışayım dedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu olmamış yani kontrol istiyorum diyorsun dediğin ekipmanların kontrol değerleri biraz düşük. zlc de alc de hızlı ve düz açılı raketlerdir. kendimde kullandığım için söylüyorum .

ama tenergy 05 ve alc çok güzel uyumlu bence tabi spin ve hızı çok rahat verdiği gibi karşıdan da çok etkileniyor. t80 deneyen az kişi vardır. o konuda bi yorumum yok . bence rosewood serisi daha kontrollü olur ama o da birazcık. neyse laf fazla uzadı spin ve hız istiyorsan t05 ve alc çok güzel backhandde daha yumuşak olan 64 serisi daha az spinden etkilenir. başka lastiklerde deneyebilirsin rakza hexer vs gibi

ama kontrol istiyorsan bu istikamet iyi değil. forumda bir çok yazı var bu konu ile ilgili en azından 5 katlı rosewood v alabilirsin yada primorac off- biraz daha kontrollü olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk rosewood 7 nct ve calibra lastik alacaktım ama herkes kontrolde sıkıntı yaşayacağımı söyleyince 2 ay sonra toplayacağım raketi değiştirmeye karar verdim.Oyun stilim dengeli ama atak biraz daha fazla.Forehandda sorunum yok gelen toplara rahatlıkla spin yapabiliyorm. Backhandim biraz daha zayıf FHye göre backhanddede rahat atak oynayabiliyorum ama backhande spinli veya sert gelen toplarda sıkıntı yaşıyorum.

Tahta olarak ya Timo Boll ZLC yada Timo Boll ALC düşünüyorum.Sizce hangisini alayım??? Forehanda da ya Tenergy 80 yada tenergy 05 almayı düşünüyorum ama tenergy 80 yeni çıktığı için bu lastik hakkında fazla bilgi sahibi olamadım deneyen varsa lütfen SöYleyebilirmi?Ayrıca fhye hangisi daha uygun olut t05 mi t80 mi???Eğer forhand için başka tavsiyeleriniz varsa onları da yazabilirsiniz. Backhande alacağım lastikte ise neredeyse tamamen karasızım. Tenergy 05 olurmu diye düşündüm karar veremediğim için yine size danışayım dedim.

Herhangi bir lig yada kurum kurulus okul vs. takiminda oynuyormusunuz oyun seviyeniz nedir antrenman sıklığınız

nedir.

Ornegin forum bulusmasinda hagi torba seviyesinde oynarsiniz kirmizi ust seviye mavi orta yesil nispeten daha dusuk seviye gibi ??

Bunlari yazarsaniz daha yararli oneriler alabilirsiniz.

Birde fh iyi her topu iceri verebiliyorum tarzinda bisey demissiniz toplar ne seviyede bir oyuncudan geliyor kac farkli folso tarzi ve falso doluluguyla geliyor bence onemli olan once kendimizi bilmek capimizi bilmek.

Evvela yukarida ki sorulari yanitlayin size faydali onerilerde bulunalim.

Bol spinli gunler dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..