Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Çaliştırıcı Yok Mu

Guest ERKAN şahin

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

slm arkadaslar.evet izmirde oynayacak yer sorunu var.bunu bende uni deyken yasadim.ama bucada hasanaga parkinin icinde belediyenin tesileri var.orada cemal hocayi bulun size buyuk bir ihtimalle yardimci olacaktir.arti ataturk stadyumunda her hafta carsamba aksami saat 6 yada 7 gibi kurumlar ligi oynaniyor.hem oradakilerle tanismis olursunuz hemde zevkli maclar izlersiniz.il temsilcisi olan aydemir hoca eski tuborg un antrenoru size antrenorluk yapmayi kabuledebilir.hadi bakalim iyi sanslar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

ben daha yeni üye oldum siteye ama güzelmiş izmirde oynayacak yerde sorun var hakkatten çalışyoz bide ama çözümü şirkete masa tesnisi masası almakta bulduk böylece unutmammış hende spor yapmış oluyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Erdem Kemiksiz

arkadaslar bence ozel ders olayini unutun..ozellikle aydemir hocadan ders almaniz cok zor...bunun yerine masatenisi oynanan salonlara gidip ordaki oyuncularla tanisin ve oynayin...yeni dahi olsaniz sizinle mutlaka ilgilenirler...su an nerelerde oynaniyor bilmiyorum ama yan'in dedigi gibi eskiden ataturk stadinin altindaki salonda kurumlar maclari yapiliyordu..tam olarak emin degilim ama sanirim artik orda eskisi gibi oynanmiyormus...carsambalari kurum maclari yaninda pazartesi ve cuma aksamlari da salon idman icin acikti..yine de bilgi almak adina aydemir hocayi arayin...sizi bir sekilde yonlendirir ders veremese bile....ben izmir'deyken bana cok yardimi olmustu....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

merhaba arkadaslar. bende izmirdenim forma yeni üye oldum. harika ve faydali bir forum. ben yurtdisindaydim orada rahat oyniyabiliyordum ama izmire geri dönünce sikinti basladi yer yok oynamak icin. ben de sanirim kendime masa almakta bulucam cözümü tanidiklara oyunu sevdiricem en azindan yeni yerler acilana kadar böyle oyalaniriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 years later...

Merhaba

Balçova Belediyesi Termal Spor Kulübü Masatenisi çalışmalarına Balçova Spor Kompleksinde devam ediyor.5 Kategoride faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Antrenör Aydın Ungan

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 67 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..