Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hem Defans İçin Hemde Attack İçin Lastik Çok Pahalı Olmayan

Neon

Recommended Posts

Bu yazılarla malzeme ararsanız doğru malzemeyi kesinlikle bulamazsınız. Hem backhenden hem de forhenden hem atak hem de defansmı yapacaksınız? Atak oyun stilinizin tarifini de yapmanız lazım. Siz en iyisi iyi bir antrenöre baş vurun, önce sizin stilinizi tam olarak belirlesin. Ondan sonra malzeme seçimine bakabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız malzemenin parasını sokağa atmış olursunuz. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hazır raket tahtasını andro upgrade iyi çok iyi kesik atılıyor spin çekiliyor ne kadar asılırsanız o kadar dönüyor ama dışarı gitmiyor (5aylık) çok dayanıklı ve spinli. hobi lastiğinden çok da hızlı daha önce vega asia lastiğin arkasına koymuştum dengesiz olmuştu hiçbir şeye benzememişti. Şimdi can buldu hem defans hem spin yapılır şutlarda muhteşem hız beklenmemeli ama zaten all+ bir lastik arıyorsanız aradıklarınız bunlar. Servisleri mükemmel dolduramıyor ama butterfly hobi lastiğinden 100 kat daha iyi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım masa tenisi takımında ve raketlerimi alırken ilk ona soruyorum onun önerdiği raketlerdende memnun kaldım sabah andro Upgrade sordum hiç alma dedi senin Butterfly'daki lastikler bile ondan 100 kat daha iyidir dedi ne yapacağımı bilmiyorum ben orta derecede oynayan bir oyuncuyum defansım iyidir atağım gerektiği zaman çakmayı ve spin atmayı bilen biriyim orta seviyenin bir üst kademesi gibi ama ne lastik alacağımı bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..