Jump to content
Masatenisi.org Forum

60-70 Tl Combo Raket

Guest bilge43

Recommended Posts

60-70 tl civarında bir combo rakete ihtiyacım var..Daha önce combo raketlerde tecrübem yok..All+ tarzı bir raket istiyorum..Atak yapmayı severim,spin oynarım,kontrolü de iyi olmalı..Hazır raket alacaktım fakat en kötü combo raket bile onlardan daha iyi dediler ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu fiyata butterfly hazır raketler var.Acaba onlarla biraz oynayıp daha sonra kaliteli bir combo raketi almam uygun olur mu? Bahsettiğiniz combo raket en ucuzu olduğu için beni ne kadar ileri götürebilir ? birde sapının istediğim gibi olup olmadığını bilmiyorum ..

bu raket bahsettiğiniz raketten iyi mi?

http://masatenisi.com/kombourun.aspx?id=8

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Arkadaşlar merhaba. Ben 3-4 yıl önce lisede epey masa tenisi oynadım okul takımında, sonra bıraktım şimdi üniversitede tekrar başlamak ve biraz da kendimi geliştirmek istiyorum. Öncelikle combo raket alayım diyorum epey araştırdım konuları filan okudum ama çok fazla bilgi kirliliği var özellikle de lastik konusunda. Oyun stili olarak hem atak hem kontrollü oynayan arada forehand ile spin vuran bir oyun yapım var . Bir tane off- tahta bir off- lastik ve bir tane de all+ lastik almayı düşünüyorum fakat karar veremiyorum çok fazla ürün var. Maddi olarak da 140-150 TL'yi geçmeyecek şekilde bana ne alacağım konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Arkadaşlar merhaba. Ben 3-4 yıl önce lisede epey masa tenisi oynadım okul takımında, sonra bıraktım şimdi üniversitede tekrar başlamak ve biraz da kendimi geliştirmek istiyorum. Öncelikle combo raket alayım diyorum epey araştırdım konuları filan okudum ama çok fazla bilgi kirliliği var özellikle de lastik konusunda. Oyun stili olarak hem atak hem kontrollü oynayan arada forehand ile spin vuran bir oyun yapım var . Bir tane off- tahta bir off- lastik ve bir tane de all+ lastik almayı düşünüyorum fakat karar veremiyorum çok fazla ürün var. Maddi olarak da 140-150 TL'yi geçmeyecek şekilde bana ne alacağım konusunda tavsiye verebilecek arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

donic burn off- üstüne al çift taraf tibhar rapid
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..