Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yardım! (Ayarlanabilir Açılı Dizlik)

Bilal OLGUN

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

25 gün önce ön çapraz bağlarım ve menüsküsüm basketbol maçında yırtıldı. Bugün yapılan kontrolde, doktoruma artık evde yatmak istemediğimi söyleyince açı ayarlı dizlikle belki biraz daha iyi yürüyebileceğimi söyledi. Biraz araştırma yaptım biraz fiyatlı olduğunu görünce forum da, daha önceden aynı sakatlığı yaşayıp kullananlar olacağını düşündüm. Elinde olup ta kullanmayanlar varsa yardımlaşma yapabilirmiyiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Bilalim öncelikle tekrar geçmiş olsun.

Benim medikal malzeme satan şirketi olan bir tanıdığım var senin istediğin dizliğin tıbbi adını ve detaylı özelliklerini buraya yada özel mesajla bana yazarsan bir soralım temin etmeye çalışalım.

sana ikinci el dizlik yakışmaz :P

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum bugün sordum 250 lira. Çokta önemli değil 2.el olması, sonuç olarak kullanılıp kenara bırakılan bişi.

Dostum sen beni anlamadın herhalde ben sana çok uygun fiyata bulma imkanımız olabilir demeye çalıştım.

Sen yaza hele tam olarak nasıl bir dizlik lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun Bilal hocam,ameliyat sonrası fizyoterapi ve ayağı güçlendirme çok önemli umarım tam iyileşmeden oynamayı düşünmezsin.

selamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..