Jump to content
Masatenisi.org Forum

Wang Hao - Yan An Böyle Maç Görmedim

Recommended Posts

Açıkçası, maç özetinin 3,5 dk olduğunu görünce aklımdan şunları geçirmiştim, Yan An yeni yetişmekte olan, Çin milli takımının yakın gelecekteki kalelerinden biri olacak, bir Wang Liqin gibi, bir Ma Long gibi, ancak gücü demek ki henüz Wang Hao abisine yetemiyor ki maç bu kadar kısa sürmüş demiştim kendi kendime, maçı izleyince yanıldığımı anladım, siz de izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Açıkçası, maç özetinin 3,5 dk olduğunu görünce aklımdan şunları geçirmiştim, Yan An yeni yetişmekte olan, Çin milli takımının yakın gelecekteki kalelerinden biri olacak, bir Wang Liqin gibi, bir Ma Long gibi, ancak gücü demek ki henüz Wang Hao abisine yetemiyor ki maç bu kadar kısa sürmüş demiştim kendi kendime, maçı izleyince yanıldığımı anladım, siz de izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Hao bu maçta bildiğimiz Hao değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıralamada üst seviyelere çıksınlar diye maçı bilerek veriyorlar bence. Bu gençler içerisinde en çok beğendiğim Fang Bo.

Bu doğru olabilir. Başka türlü insan inanamıyor, benim aklıma gelmedi yani. Hani, maç satarsın da, birazcık çekişme olur bari bir set alırsın yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çocuk çok iyi, gelecekte çok iş yapar.

Ben Ma Long maçını youtube'den izledim. O maç çok daha güzel;

İşte size linkleri:

Tam maç:

Kısa maç:

İyi seyirler...

bu çindeki turnuva. iyi de adam katarda da malonla final oynamış. bir sayı ile maçı alan ma long çılgın gibi sevinmiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..