Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kocaeli Kupası Na Bursa Damgası..

Recommended Posts

Arkadaşlar 17.02.2013 günü oynanan Kocaeli kupası sonuçları aşağıda olup,güzel bir Turnuva olmasında büyük emekleri geçen başta Murat ERİŞ kardeşimi ve emeği geçen tüm KKMTD yetkililerini kutlarım..

Sonuçlar:

40 Yaş Altı:

1. İlhan DENİZ...BURSA

2. ?

3. Enes SANCAK...BURSA

4.?

40-49 Yaş :

1. Sadi ALKAN...BURSA

2. Mithat KOÇANALI...BURSA

3. Mehmet ŞEN...BURSA

4. Ersun KÜÇÜKGÜLDAL...BURSA

50 Yaş Üzeri :

1. Aytekin AKDENİZ...BURSA

2. Muhammed COŞKUN

3. Fehmi YAVUZER...BURSA

Süper Grup:

1. Hasan DOĞAN

2. Onur OKTAV

3. Hakan KARAKOÇ

4. Bora DİLERİ

Yukarıdaki sonuçlarda görüldüğü gibi Kocaeli Kupasına damgasını vuran BURSA VETERAN MASA TENİSİ DERNEĞİ Sporcu kardeşlerimi yürekten kutlar başarılarının devamını dilerim..

Salondan Görüntüler..

k7bsn.jpg

Fotolar devam edecek..Herkese Selamlar..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bravo!

Yalnız durum sakat, bir daha Bursa'yı turnuvaya almayacaklar, o olacak :)

Başta ve özellikle İlhan'ı bu genç yaşında kendini çok geliştirebildiği için, ve babası Gökhan'ı tebrik ederim. Daha sonra kırkı çıkmış arkadaşları, sonra da ellisi çıkmışları tebrik ederim :)

Anladığım kadarıyla güzel bir organizasyon olmuş. Biz de buradan Kocaelili tüm arkadaşları ve onların yanı sıra tüm Türkiye'den arkadaşları 11-12 Mayıs Bursa Veteran Masa Tenisi Şampiyonası'na davet etmiş olalım.

Ayrıntılı bilgi için: Bursa Veteran Masa Tenisi Turnuvası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek derdim, bu turnuvaya katılıp da 40-49'da o 4.lük madalyasını senin yerine benim almamış olmam Ersun Abi... Gözüm üzerinde, bundan sonra sen hangi turnuvada, ben de orada... Sana hiçbir madalyayı yar etmem. Kabusun olacağım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tek derdim, bu turnuvaya katılıp da 40-49'da o 4.lük madalyasını senin yerine benim almamış olmam Ersun Abi... Gözüm üzerinde, bundan sonra sen hangi turnuvada, ben de orada... Sana hiçbir madalyayı yar etmem. Kabusun olacağım :)

öncelikle tüm bursa ekibini gönülden tebrik ederim. Gelmeyi çok istiyordum fakat babamın rahatsızlığından dolayı gelemedim. ersun hocaya gelince fatih çift taraflı tırtıkla bela olmaya devam ediyor. şaka bir yana ersun hocamın adına da çok sevindim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılanları, dereceye girenleri ve organizasyonu başarıyla yürüten Kkmtsd yönetimini tebrik ederim... Onur Oktav - Hasan Doğan maçı müthişti. Onur'un masa başındaki oyun kurgusu, inanılmaz refleksi, Hasan'ın ölümcül forehandleri, 10-15 vuruşluk ralliler, maçtaki inanılmaz çekişme... (3-2, son set 11-9) Maçta öyle bir ralli oldu ki, youtube'a koysak masa tenisi videoları içinde rekor izlenme sayısına ulaşabilirdi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılanları, dereceye girenleri ve organizasyonu başarıyla yürüten Kkmtsd yönetimini tebrik ederim... Onur Oktav - Hasan Doğan maçı müthişti. Onur'un masa başındaki oyun kurgusu, inanılmaz refleksi, Hasan'ın ölümcül forehandleri, 10-15 vuruşluk ralliler, maçtaki inanılmaz çekişme... (3-2, son set 11-9) Maçta öyle bir ralli oldu ki, youtube'a koysak masa tenisi videoları içinde rekor izlenme sayısına ulaşabilirdi.

Acaba bir videoya alan falan var mıdır, biz de buradan izlesek, heveslendik şimdi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kocaeli Kupası ödül töreni fotoları..

k8bc4.jpg

k8bch.jpg

k8bd0.jpg

k8bdc.jpg

Ballı Bursalılar..yapılan çekiliş sonucu hediyelerin üçü de Bursa ya gitti.. :alkis:

k8bdr.jpg

k8bf2.jpg

k8bff.jpg

Vee işte BURSA Ekibi..

k8bgl.jpg

k8bh5.jpg

Yata yata 2.lik kupası kazanan adam.. :( ..Mithat Koçanalı..(şaka bir yana,arkadaşımız final maçında kas spazmı geçirerek maçı yarıda bırakmak zorunda kaldı,buradan tekrar Mithat kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..)

k8bmk.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa ekibini hep takdir etmişimdir ve çekilişteki hediyelerin bursaya gitmesi de hoşuma gitti doğrusu.

Mithat beyi de her nekadar tanışmamış olsakta geçmiş olsun diyor ve tebrik ediyorum.

Fotoğraflar için de Sayın Ersun ve Burak Küçükgüldal ekibine tekrar teşekkürler.

Hasan Doğan - Onur Oktav maçı tam ve özet videoları elimde tam 20 özet 10 lira dan satışa çıkaracağım :)))

Şaka bir yana bizim bir arkadaş pro grup maçlarının neredeyse tamamını çekti galiba, ondaki videoları alıp buraya yüklemeye çalışacağım.

Bu arada Kurtlar vadisi gibi olan pro grupta 4. olan Bora kardeşimizi de gönülden tebrik ediyorum.

Sayın Murat ERİŞ ve KKMTSD mensuplarına Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa ekibini hep takdir etmişimdir ve çekilişteki hediyelerin bursaya gitmesi de hoşuma gitti doğrusu.

Mithat beyi de her nekadar tanışmamış olsakta geçmiş olsun diyor ve tebrik ediyorum.

Fotoğraflar için de Sayın Ersun ve Burak Küçükgüldal ekibine tekrar teşekkürler.

Hasan Doğan - Onur Oktav maçı tam ve özet videoları elimde tam 20 özet 10 lira dan satışa çıkaracağım :)))

Şaka bir yana bizim bir arkadaş pro grup maçlarının neredeyse tamamını çekti galiba, ondaki videoları alıp buraya yüklemeye çalışacağım.

Bu arada Kurtlar vadisi gibi olan pro grupta 4. olan Bora kardeşimizi de gönülden tebrik ediyorum.

Sayın Murat ERİŞ ve KKMTSD mensuplarına Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.

Rıdvan kardeşim,öncelikle güzel sözlerin için Bursa ekibi adına teşekkür ederim..Zaman darlığından Kocaeli de maalesef çok fazla sohbet edemedik..Senin gibi değerli kardeşlerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri var..Bursa ya da en yakın zamanda bekliyoruz..Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın Ersun Abi zamansızlık yüzünden ne sohbet edebildik ne maç yapabildik neyse sağlık olsun ilk fırsatta Bursa da misafiriniz olmayı planlıyorum.

Sizlerinde başımızın üzerinde yeriniz var İstanbula da bekleriz.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..