Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kobine Raket Seçimi Hakkında Bilgiiii.

burakFX

Recommended Posts

16 yaşındayım, 6 senedir masa tenisi oynuyorum, amatör de değil üst düzey pro da değil, turnuvalara katılıyorum, ilde 2. lik 3. lük gibi derecelerimiz war takım halinde, kendim hakkımda kısa bilgi wermek istedim yardımcı olmanız adına, 6 senedir hep hazır raketlerle oynadım, artık kobine bir raketle oynamak istiyorum, şuan donic waldner 700 raketle oynuyorum, butterfly raketlerle de oynadım, iyi bir servisle oyuna başlayıp genelde atak yaparak sürdürüyorum, elimdeki raketle yetersiz kalıyorum, istediğim serwisi etkili bir biçimde ve attığm spinleri kontrollü ve bir o kadarda hızlı olmasını istiyorum, ilk kombine raketi için nasıl bir tavsiye önerirsiniz ? yardımcı olursanız sewinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında verdiğim linkte açıkça yazıyor "Yeni başlayan sporcular veya oyun tarzını geliştirmek isteyen sporcular daha çok ALL sınıfındaki ekipmanları kullanmalıdırlar,Allround bir tahta üzerine yumuşak süngerli lastik veya kontrollü bir lastik çok iyi bir başlangıç profesyonel raketi olacaktır." masatenisi.com dan alıntıdır.

Forumda birçok ekipman ile ilgili de yorum var biraz araştırırsanız size uygun ekipmanları seçebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında verdiğim linkte açıkça yazıyor "Yeni başlayan sporcular veya oyun tarzını geliştirmek isteyen sporcular daha çok ALL sınıfındaki ekipmanları kullanmalıdırlar,Allround bir tahta üzerine yumuşak süngerli lastik veya kontrollü bir lastik çok iyi bir başlangıç profesyonel raketi olacaktır." masatenisi.com dan alıntıdır.

Forumda birçok ekipman ile ilgili de yorum var biraz araştırırsanız size uygun ekipmanları seçebilirsiniz.

çok teşekkürler saolun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 6 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..