Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tibhar Evolution

ufukiyate

Recommended Posts

Evet yabancı forumlarda beğeneni çok. Bluefire da aynı şekilde. Ben Bluefire'ın çok başarılı olduğunu bizzat biliyorum, Evolution da aynı üretim serisinden, ufak tefek farklar dışında o da iyi olacaktır. Ama Tenergy'i geçmesi ayrı bir konu. Evo ve Bluefire farikadan fena halde boosterlanmış ürünler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu ile alakalı olmayabilir ama ben Bluefire M3'ü denedim beğenmedim. Tibhar Aurus Soft M3'ten daha iyiydi bana göre. Yabancı forumlarda Evolution serisinin Japonya'da üretilebileceği söyleniyor. Alanlar üzerinde barkod yok demişler. Fakat lastiğin avrupadan önce Asya pazarında satılmaya başlanması ilginç.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an avrupa'da da satılıyor ve hepsi made in japan yazılıymış.

bu tenergy kopyası olmayacak farklı kontrol hissi yüksek ve en spinli lastik diye piyasaya çıktı hadi bakalım.

anlamadığım şey mümkün mü bir lastiğin hem en hızlı hem en spinli hem de kontrollü olması? fizik kurallarına aykırı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 49 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..