Jump to content
Masatenisi.org Forum

Servis Tekniğine İhtiyacım Var

Recommended Posts

Servis atmada sorun yaşıyorum. Resmen dümdüz vuruyorum topa. Değişik servisler deniyorum kendi üretmem, çok iyi oldu bu servis diye düşünüyorum ama atınca en kolay rakip bile rahatlıkla karşılıyor. Yaşım çok genç 12 yaşındayım servis attıktan veya atıldıktan sonra oyun içi oynayışta sorun yok. Fakat hiçbir servisim yok yardım lazım. Raket olarak hazır raket butterfly timo boll 900 A kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Servis atmada sorun yaşıyorum. Resmen dümdüz vuruyorum topa. Değişik servisler deniyorum kendi üretmem, çok iyi oldu bu servis diye düşünüyorum ama atınca en kolay rakip bile rahatlıkla karşılıyor. Yaşım çok genç 12 yaşındayım servis attıktan veya atıldıktan sonra oyun içi oynayışta sorun yok. Fakat hiçbir servisim yok yardım lazım. Raket olarak hazır raket butterfly timo boll 900 A kullanıyorum.

Servis taktiklerini yazan arkadaşımız Tsubasa nın yazısını okumanı tavsiye ederim. İşine yarar bilgiler var. Kolay gelsin :)

http://www.masatenisi.org/forums/best-content/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tsubasanın yazısı çok güzelmiş ilk önce

servis atmadan masaya çömmeyi alışkanlık haline getir fh servis için ideal michael maze zhang jike timo boll den bu duruşu görebilirsin. sol ayak ileride masanın 5 santim gerisinde raketi tutuşu da değişiyor profosyonellerden kopyalamanı tavsiye ediyorum sonradan onlarca varyasyon gelişiyor kendiliğinden. şurdan başlangıca bir bak

ben yeni başladığımda hazır raketle bu servisleri atmaya çalışarak rezil oluyordum şimdi ise neredeyse her servisi çok dolu atabiliyorum özel antreman gerekiyor ya bir kova top ve çalışma yapacaksınız ya da setlerde servis hatalarını ve yenilmeyi umursamayacaksınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..