Jump to content
Masatenisi.org Forum

Rakette Oluşan Yırtık.

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi günler. hafta sonu masa tenisi oynarken raketi hafif bir şekilde masaya sürttüm. Ve 5mm ile 10 mm arasında lastikte süngere kadar olan bir yırtık tespit ettim. Sizce bu yırtık kendi halinde kalsın mı? Yoksa yırtığı bir yapıştırıcı ile yapıştırmak mı faydalı olur? Şimdiden yorumlarınız içi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kasko var mıydı?

O değil de olan olmuş, ya oyle oynayacaksiniz ya da lastigi değiştireceksiniz.

Kaskom varda, yüzde altmış indirimi.. bozulmasın diye trafik sigortamla bu işi halede bilirmiyim..

Geçmiş olsun...Yırtıkcık oyunununzu rahatsız etmiyecek bir bölgedeyse önemli değil...lastik hurda olana kadar oynamaya devam edin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar iyi günler. hafta sonu masa tenisi oynarken raketi hafif bir şekilde masaya sürttüm. Ve 5mm ile 10 mm arasında lastikte süngere kadar olan bir yırtık tespit ettim. Sizce bu yırtık kendi halinde kalsın mı? Yoksa yırtığı bir yapıştırıcı ile yapıştırmak mı faydalı olur? Şimdiden yorumlarınız içi teşekkür ederim.

LOCTITE 401 İLE YAPIŞTIRABİLİRSİN

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim kenarlar 2-3 aya kaybolacak kenarları lastiği değiştirmeye yakın. ortadaki açılma bile zor etkiliyor hissediliyor. Kenar kopması zaten etkilemiyor oyunu. Kafanıza takmayın, kullanırken tabi dikkatli olun görüntü de güzel olsun lastiğinizin. ben hissetmiyorum oyunda ve kafama takmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 1 Gizli, 64 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..