Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Defa Rake Toplıcam Yardım Lütfen

lodos

Recommended Posts

merhabalar.masa tenisini 1,5 yıldır oynuyorum.belli bi seviyeye geldim saylılır.ilk defa raket toplıcam.forhand smash,spin falan çakıyorum.atakta forhandi kullanıyorum.backhandde defansif,top karşılamaya yönelik bir raket istiyorum.enfazla 150 tl ödeyebilirim.ALL oynuyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam çok fazla malzeme var ben size marka vermeyeyim tahtanız all yada all+ sınıfında alın lastiklerde benim nacizane tavsiyem avrupa tarzı yumuşak (soft)lastik yani üst yüzeyi fazla çekmeyen her türlü topta hata riskini azaltan bir ekipman iyi olur tahminindeyim böyle ekipmanın bir güzelliğide çalıştığınız tekniği size daha iyi öğretmesidir.rakette his olayını daha kolay algılamanızı sağlar.backhand defansif derken full defansmı yoksa istiyorsunuz onu anlamadım birde lastiklerin milimlerinide max seviyede almayın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..