Jump to content
Masatenisi.org Forum

Vega Elit-Musa-Moon Pro

ufukiyate

Recommended Posts

15 yaşındayım bh de bana servis karşılama ve blokta sorun yaşatmayacak yumuşak kontrollü vega asia kadar spinli bir lastik istiyorum fh de vega asia kullanıyorum ama bh için bence çok hızlı.

Bu nedenle bh lastiği arıyorum hepsi max kalınlıkta (2.2) saydıklarımın bunlar arasında kaldım.

kolay kullanımlı olsun istiyorum vega elite asia kadar spinli midir? moon pro daha iyi bir tercih olur mu?

over grip kullanacağım tahtam çin tipi flared. ince biraz elime küçük geliyor sapı, onun için bh de yeterli hızı da sağlasın şutlarda kolay çeviremeyeceğim için. hocam vega elit uygun olur dedi ama moon pro yu sormadım ona. başka tavsiye 50-80 tl bütçe arasında olsun.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 yaşındayım bh de bana servis karşılama ve blokta sorun yaşatmayacak yumuşak kontrollü vega asia kadar spinli bir lastik istiyorum fh de vega asia kullanıyorum ama bh için bence çok hızlı.

Bu nedenle bh lastiği arıyorum hepsi max kalınlıkta (2.2) saydıklarımın bunlar arasında kaldım.

kolay kullanımlı olsun istiyorum vega elite asia kadar spinli midir? moon pro daha iyi bir tercih olur mu?

over grip kullanacağım tahtam çin tipi flared. ince biraz elime küçük geliyor sapı, onun için bh de yeterli hızı da sağlasın şutlarda kolay çeviremeyeceğim için. hocam vega elit uygun olur dedi ama moon pro yu sormadım ona. başka tavsiye 50-80 tl bütçe arasında olsun.

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Sevgili kardeşim ,oyuncu stillerini görmeden kolay kolay tavsiyede bulunmam fakat uzun süre kullandığım,düz lastikler içinde bachand de yumuşaklığı ve kontrolü ve bence yeterli spin değeri ile vega elite i tavsiye etmeden geçemiyeceğimi düşündüm..2.0 mm si size uygun olur diye düşünüyorum..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..