Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzvet

Psychospin

Recommended Posts

Değerli Arkadaşlar

Bu sene gelmiş olduğum İzmir de kendimi İzmir Veteran Masa Tenisçileri Derneği bünyesinde organize edilen harika bir masa tenisi ortamında buldum. yönetim kurulu öncelikle çok uygun bir ortamda harika organizasyonalra imza atıyor. Kuruluşlar ligi, ferdi lig, ege ikili takım ligi, bahar turnuvaları derken masa tenisinden başımızı kaldıramıyoruz dersek yeridir. Liglerrin takımların güç dengesine göre farklı altgilglerden oluşması ayrı bir heyecan oluşturuyor. bir turnuvada ligden düşerken bir sonraki turnuvada yükselme imkanınız var. ayrıca tüm bilgiler ve sonuçlar çok kısa süre izvet.com.tr adresinde güncelleniyor. bu keyifli işlere imza atan İzvet yönetim kuruluna hepinizin önünde teşekkürlerimi sunuyorum.

selamlar sevgiler

Doç. Dr. Lütfulah Beşiroğlu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Lütfullah hocam, geçen yaz tatilimde İzvet salonunda antrenman yapma fırsatı bulan bir İzmirli olarak sizi yakından takip ediyor ve başta gece gündüz fedakarca çalışan başta Zafer hocam olmak üzere tüm emeği geçenleri yürekten tebrik ediyorum.. İzmir li kardeşlerimi kardeş şehir Bursa ya da bekliyoruz..Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Değerli Arkadaşlar

Bu sene gelmiş olduğum İzmir de kendimi İzmir Veteran Masa Tenisçileri Derneği bünyesinde organize edilen harika bir masa tenisi ortamında buldum. yönetim kurulu öncelikle çok uygun bir ortamda harika organizasyonalra imza atıyor. Kuruluşlar ligi, ferdi lig, ege ikili takım ligi, bahar turnuvaları derken masa tenisinden başımızı kaldıramıyoruz dersek yeridir. Liglerrin takımların güç dengesine göre farklı altgilglerden oluşması ayrı bir heyecan oluşturuyor. bir turnuvada ligden düşerken bir sonraki turnuvada yükselme imkanınız var. ayrıca tüm bilgiler ve sonuçlar çok kısa süre izvet.com.tr adresinde güncelleniyor. bu keyifli işlere imza atan İzvet yönetim kuruluna hepinizin önünde teşekkürlerimi sunuyorum.

selamlar sevgiler

Doç. Dr. Lütfulah Beşiroğlu

Hocam ellerine sağlık çok güzel yazmışsınız aynen katılıyorum bide uzak olmasa varya heralde salonda yatıp kalkarız...Ege ikili lig gerçekten nefis oldu maçlar sonunda nabzım 40 a kadar düştü yorgunluktan ama değdi yani çok zevkli geçti....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Lütfullah hocam, geçen yaz tatilimde İzvet salonunda antrenman yapma fırsatı bulan bir İzmirli olarak sizi yakından takip ediyor ve başta gece gündüz fedakarca çalışan başta Zafer hocam olmak üzere tüm emeği geçenleri yürekten tebrik ediyorum.. İzmir li kardeşlerimi kardeş şehir Bursa ya da bekliyoruz..Selamlar..

Zafer abinin emeklernin ayrıca anmakta çok haklısın. umarım en kısa zamanda görüşürüz. biz de bekleriz.

selamalr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..