Jump to content
Masatenisi.org Forum

2.lig 2.etap Tozkoparan'a Doğru

Recommended Posts

Her takımda etap başı atıyorum bi 500 alan en az bir oyuncu vardır bence. Ya da en azından alabilecek oyuncular var orası kesin... Tabii konaklama yeme içme masraflarını da kast ediyorum.

Biz para almayı bırakın her türlü masrafımızı kendimiz karşılıyoruz. En azından diğer takımlar böyle değil diye biliyorum.

Biz enayispor falan mı yapsak? ya da cepten yiyenler idman yurdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Her takımda etap başı atıyorum bi 500 alan en az bir oyuncu vardır bence. Ya da en azından alabilecek oyuncular var orası kesin... Tabii konaklama yeme içme masraflarını da kast ediyorum.

Biz para almayı bırakın her türlü masrafımızı kendimiz karşılıyoruz. En azından diğer takımlar böyle değil diye biliyorum.

Biz enayispor falan mı yapsak? ya da cepten yiyenler idman yurdu.

O kadar da değil. Masrafları karşılamasalar tabiki oynamam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şaka bir yana takımları nasıl görüyorsunuz?

Geçen seneye göre daha homojen bir lig var gibi geldi bana. Ortalama olanlar ile ortalamanın üzerinde olanlar arasında fark yok gibi.

Çukurova, Mardin iyi görünüyor. karakuvvetleri takviyeyle uzun vadede zirveye doğru yaklaşır. Bosch, İzmir Belediye, Polis akademisi gibi güçlü takımlar da var. Lin Un da takviye yapmış ikinci etapta lin un ile oynayacaklara Allah kolaylık versin. Bu saydıklarımdan üçü çıkar gibi görünüyor. Ya da artık kaç takım çekilirse...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

seyrettim doyasıya ikinci gunde ben bu lige ikinci lig diyemiyecem turkiye şampinasında seyrettitigim milli takım kafileside ordaydı hepsi ikinci ligde oyanayan arkadaşların oyuncuların çogu okadar kaliteliki agzım acık kaldı hepsi biribirinden iyi ve kaliteli oyuncular bence bu arada arı koyun rakibi seyrettim o maçı sanırım 3.0 kaybetti ama başa gecti butun setler çok iyi mucadele oldu diye bilirim :alkis: herkesi kutluyorum çunku hepsi iyiydi vel hasıl diyecegim ikinci lig ile 1 lig arasında fark yok bir kaç oyuncu haricinde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biz takimi hali saha icin kurmustuk sonradan masatenisine cevirince 6 kisi degiserek oynuyoruz sen de gel 11'e tamamlicaz insallah :)

Halı sahalara tekrardan dönerseniz......Benide alın kadroya...Kaleci olmam çok gol yeriz..

Seyirci lazım mı seyirci...İyi seyrederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok ilginç maçlara sahne olan bir turnuva oldu. Bizim için çok ilginç maçlar olmadı ama özellikle galibiyeti olmayan Bahçelievlerin sadece denizlispordan maç alması, kağıtsporun süpriz çıkış yaparak linun takımını yenmesini başka bir ilginç skor ortaya çıkardı. Amasyada büyük bir ihtimal özellikle düşme hattındaki takımların skorları onların ligdeki kaderini belirleyecek. 1.lig için oynayan takımlar ise son ana kadar mücadele edecek. Bizimde bu yarışta son ana kadar mücadele etceğimiz kesin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin bana ne dersin bu konuda ? Yeterli olur muyum?

bahadır öss yüzünden diğer turnuvalara gidemeyecek diye biliyorum abi. mevcut kadroya sen de katılırsan takım elbette ki daha güçlü olur ama takımın kalma şansı ne olur bilemicem. sonuçta diğer takımların da transferleri olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet abi nasıl söyleyim ben yerinde seyrettim maçları çok çok kaliteli oyuncular mevcut sizde olsanız bahadırın yanında

şuanda bahçeli evlerin bulundu durmdan çıkma şansı doğar diye bilirim bahadıra buyuk takviye olurdu şuan ihtiyacı var bahçeli evler can çekişiyor mehmet yılık yani sizn gibi kaliteli oyuncuya acilen ihtiyacları vardır yetişin :D:D:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bahçelinin ve muğlanın işi bu saatten sonra çok zor bence yanlarına üçüncü bir takım bekleniyor bence. bahçelinin kafaya hiçbir zaman oynayamazdı bahadırın yanında bir olsa bile. Adanaya gelince iyi başladılar ama Burak'ında dediği gibi daha çok maç var ikinci yenilgiyede aldılar ve bence dahada yenilgi alacaklar. düşecek takımlar aşağı yukarı bence belli ama kimlerin çıkacağı şu an belli değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..