Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerisi

#Smile

Recommended Posts

Merhaba abilerim, ben 11 yaşındayım (yaşım çok küçük olabilir ama yaşıtlarıma göre iyiyim). Hazır raket önerisi almak istiyorum (Şimdi hazır raket alma combo yap felan diyebilirsiniz ama mecburum çünkü combo raketlerle ilgili hiç bilgim yok.). Şimdi ki raketim "Butterfly Timo Boll Platin". Yeni hazır bir raket alacağım. Backhandim çok kötü, çoğunlukla keserek atak oynuyorum. Bana hangi raketi önerirsiniz? Cevaplar hemen gelirse sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen raketden önce iyi bir eğitim almaya bak. forumda var araştırabilirsin http://www.masatenisi.org/forums/forum/6-oynayacak-yer-partner-arayanlar/

burada hangi ilde olduğunu bilmiyorum ama sanırım masa tenisi salonun olmadığı il yok. neyse git merabalar hocam ben öğrenmek istiyorum bu sporu de başla.

ondan sonra raket işlerine başlarsın orada da sana yol gösterirler merak etme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly pirimorak 7000 al. Her şeyi yaparsın. Spin, blok, kesme, şut yaparda yapar ne de olsa iş sende bitiyor.

Merhaba abilerim, ben 11 yaşındayım (yaşım çok küçük olabilir ama yaşıtlarıma göre iyiyim). Hazır raket önerisi almak istiyorum (Şimdi hazır raket alma combo yap felan diyebilirsiniz ama mecburum çünkü combo raketlerle ilgili hiç bilgim yok.). Şimdi ki raketim "Butterfly Timo Boll Platin". Yeni hazır bir raket alacağım. Backhandim çok kötü, çoğunlukla keserek atak oynuyorum. Bana hangi raketi önerirsiniz? Cevaplar hemen gelirse sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyisini al bırakıyorsun kendisi oynuyor keserek atak mı oynuyorsun :shock: neyse alcağınla onu bile yapabiliyorsun

o derece hazır raketler üç beş aynı sen ne bekliyorsun elindeki zaten iyi bir hazır raket bir bilgin yoksa bile sorabilirsin bize sonuçta kombine raket almayacaksan

hazır raket önerisi yaptırtma bari :asabi: illaki bir şey öner dersen timo boll platin öneriyorum paran cebinde kalsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

en iyisini al bırakıyorsun kendisi oynuyor keserek atak mı oynuyorsun :shock: neyse alcağınla onu bile yapabiliyorsun

o derece hazır raketler üç beş aynı sen ne bekliyorsun elindeki zaten iyi bir hazır raket bir bilgin yoksa bile sorabilirsin bize sonuçta kombine raket almayacaksan

hazır raket önerisi yaptırtma bari :asabi: illaki bir şey öner dersen timo boll platin öneriyorum paran cebinde kalsın

Tamam sizi fazla kızdırmayayım o zaman kombine raketi nasıl yaparım kendime uygun olanı nasıl bulurum onu söyleyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl oynuyorsan söyle ona göre kombo raket önerisi yapabiliriz çünkü kendi oyun stiline uygun bir raket toplaman lazım.Hazır raketler seni en fazla 1-2 sene idare eder ki çok da iyi bir verim alacağını söyleyemem.

ben de aynı görüşteyim ama 11 yaşındaki bir arkadaşımız ve oyun stilini tam çözememiş, oyunu çok iyi bilmiyor teknik olarak zannediyorum ki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..