Jump to content
Masatenisi.org Forum

Xiom Coştu :)

Recommended Posts

Xiom'un bana göre (lastik konusunda) Tibhar'dan Donic'ten hiçbir farkı yok. Zaten lastiklerini de kendi üretmiyor, o markalar gibi Almanya'da ESN'ye ürettiriyor. Yeni lastik çıkarıp durmaları da çok iyiye işaret bir durum değil. Butterfly bir Tenergy üretip 5 sene idare edebiliyorsa ve bütün lastikler Tenergy ile mukayese ediliyorsa, her yıl 2-3 lastik çıkaran firmalarda bir eksiklik var demektir. Bu ara nedense Xiom'u seven bazı arkadaşlar yeni lastik çıktı diye bayram kutlaması ayarında mesajlar atıyorlar, bana enteresan geliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tenergy e yakın lastikleri var dayanıklılar güzeller ve fiyatlarıda uygun, sürekli yeni lastik çıkarıp bu konuda kendilerini geliştiriyolardır bence ve piyasada kendilerini gösteriyolar böylece bende ilk zamanlar xiom a karşı ön yargı ile yaklaştım fakat xiomdan 4 farklı lastik kullanınca ve memnun kalınca sevdim xiom u tenergy de kullandım bi ara çok bir fark yok bence ayrıca pahalı da öznel bişey bu tabi tartışılmaz ama benim görüşlerim bunlar her lastik iyidir kullanabilene tabi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

lastiği sonunda deneyebildim ve beni tatmin etti. gerçekten hızlı bir lastik. süngerinin sertlik düzeyi yumaşaklık bakımından hisli ama sertliğide bloklara yardımcı olacak düzeyde ayrıca lastik şutlarda çok hoş bir ses çıkartıyor. sigma 1 kullanmadım ama omega 4 prodan daha hızlı geldiğini söyleyebilirim. alan pişman olmaz hatta memnun kalır öyle diyeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 1 Gizli, 81 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..