Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Raket Alsam Mı

ping pong

Recommended Posts

arkadaşlar yakın bir tanıdığım var benden yaşça büyük eskiden masa tenisi oynuyormuş elinde donic raket var piyasaya oranla %90 daha ucuz veriyor oynamayı bıraktığı için. Raket orijinal fakat biraz eski model sizce almalı mıyım?

Raket eski olduğu için çok tereddüt ediyorum problem çıkabilir mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yakın bir tanıdığım var benden yaşça büyük eskiden masa tenisi oynuyormuş elinde donic raket var piyasaya oranla %90 daha ucuz veriyor oynamayı bıraktığı için. Raket orijinal fakat biraz eski model sizce almalı mıyım?

Raket eski olduğu için çok tereddüt ediyorum problem çıkabilir mi ?

Piyasa değeri sözgelimi 100 TL olan raketi 10 TL yemi veriyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket hazır raket 100 tl lik raketi 20 tl ye veriyor yanlışlıkla %90 yazmışım oraya :D ama raket orijinal ve satan kişi 8 yıldır tanıdığım biri yani güvenilir birisi

100 liralık raketi 20 liraya veriyorsa iyi. Yüzde 10 eksik fazla bir önemi yok, gerçekten çok indirim yapmış. Sonuçta 20 lira eder herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raket hazır raket 100 tl lik raketi 20 tl ye veriyor yanlışlıkla %90 yazmışım oraya :D ama raket orijinal ve satan kişi 8 yıldır tanıdığım biri yani güvenilir birisi

Eski olduğuna göre...100 tl lik raket olduğunu size o tanıdığınız mı söyledi. Belkide 30 tl lik bir rakettir..

Ne dir şu hazırın tam ismi merak ettim de...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..