Jump to content
Masatenisi.org Forum

2013 Süperlig Oyuncuları Puan Sıralaması Yanlış (Mı)

Recommended Posts

Arkadaşlar merhabalar

Federasyon her etap sonrası ferdi puan sıralamasını yayınlıyor. Ben de aşağıdaki sitede oynadıkları maçlara göre sporcuların puan durumunu hazırlıyorum.

http://mtsitesi.com/digerhaber/haberlig.asp?ANABOLUM=9&ALTBOLUM=%20&ALTBOLUM1=%20&ALTBOLUM2=%20&BAB=&BB=14

Ancak fedarsyonun sıralaması ile benimlistemde bir çok farklılıklar var. Örneğin Halil HACI 21 maç yapmış olmasına rağmen federasyonun listesinde 19 maç yapmış görünüyor. Doğal olarak puanı ve sırası da fark ediyor.

Konuyu bir kaç kez federasyona ilettim. Çünkü bu yanlışlar her etap sonrası o kadar çok ki. Hers eferinde de bana geri dönen olmadı ama sitedeki listeyi değiştirip yayınaldılar:)

Ama benim tespit ettiğim bir çok yaqnlışı düzeltmelerine rağmen bazı şeyleri düzeltmediler.

Acaba diyorum hesaplama sisteminde bilmediğim bir detay mı var, ya da dahil edilmeyen maçlar mı var.

Puanlama sistemi de aslında gayet basit.

Çift maçları haricindeki

Her galibiyet 10 puan kazandırır

Her malubiyet 5 puan kaybettirir.

Bulunan puan süperlig zorluk katsayısı 2 ile çarpılır

Bulunan puana başlangıç puanı olan 100 eklenir

ve oyuncunun punaı da sıralaması da belli olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteyi beğenen herkeze teşekkürler. Ancak hala soruma bir cevap bulamadım. Gerçi federasyon bir izah yapmıyorsa forum üyeleri ne yapsın.

Acaba diyorum hükmen biten maçlar puanlamaya dahil olmuyor mu. Şimdi bir de o gözle inceleyeceğim listeyi:) Belki tüm farkların sebebi budur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..