Jump to content
Masatenisi.org Forum

Denizli

Guest Kemal Balim

Recommended Posts

denizli'nin, gamateks denizli ve denizli spor olmak üzre ligde takımları var. bu iyi bir işaret olsa gerek. ama denizli'de masa tenisi nedir ne değildir... bence bir yandan üyelerden yorum bekleyip, diğer yandan da denizlili bir sporcu olarak, belki sen bize bilgi verebilirsin. hem biz de daha net öğreniriz ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 years later...

bana kalırsa kemalcim selcuk olduğu sürece denizlideki masa tenisinin durduğu andır diye ilan etmek daha doğru olur.gençlerin yerini kendileri doldurup başarı kazandıklarını göremedim acıkcası kullanıldık.bende bu arada denizlisporun bi oyuncusuyum fakat her an bize karsı yapılan kısıtlamalar sayesinde hiç de heves kalmadı artık.ne imkan var ne de istek...denizli gelişmeyi beklemesin masa tenisi alanında baştakiler saolsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana kalırsa kemalcim selcuk olduğu sürece denizlideki masa tenisinin durduğu andır diye ilan etmek daha doğru olur.gençlerin yerini kendileri doldurup başarı kazandıklarını göremedim acıkcası kullanıldık.bende bu arada denizlisporun bi oyuncusuyum fakat her an bize karsı yapılan kısıtlamalar sayesinde hiç de heves kalmadı artık.ne imkan var ne de istek...denizli gelişmeyi beklemesin masa tenisi alanında baştakiler saolsun.

Merhaba. Eğer mümkünse biraz açabilir misiniz? Neden kullanıldık dediniz? Yaşadığınız kısıtlamalar neler? Hevesinizi kaçıran olaylar neler? Sorunlar tam olarak nedir ve sizin önerdiğiniz çözümler neler? Açık açık konuşalım. Hepimiz olanları bilelim, forum olarak beraber çözüm arayalım. Forum bunun için var öyle değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Eğer mümkünse biraz açabilir misiniz? Neden kullanıldık dediniz? Yaşadığınız kısıtlamalar neler? Hevesinizi kaçıran olaylar neler? Sorunlar tam olarak nedir ve sizin önerdiğiniz çözümler neler? Açık açık konuşalım. Hepimiz olanları bilelim, forum olarak beraber çözüm arayalım. Forum bunun için var öyle değil mi?

Mümkün değil sanırım.

Neyse kusuruma bakılmasın.

Ben müsait biyerde ineyim konu yoluna devam etsin.

-Devam et

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..