Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediyesi Spor Kulübü Turnuvası ( 8 Aralık )

Recommended Posts

Bahçelievler Belediyesi Muhsin Yazicıoğlu Spor Kompleksinde ,

8 Aralık 2012 tarihinde,

herkese açık, amatör masatenisi turnuvası düzenlenecektir.

myaziciogluq.jpg

TURNUVA BÜTÜN AMATÖR MASATENİSÇİLERE AÇIK OLUP , YEDİDEN YETMİŞŞE HERKES KATILABİLİR.

dsc04006zb.jpg

Turnuva saat 12:00'da başlayacaktır.Turnuvaya katılacakların, bir saat önceden salonda olup ,kayıt yaptırmaları rica olunur.

NOT : Turnuva tarihleri değişebilir. Değişiklikler bir hafta önceden haber verilecektir.

SALON HAFTALIK OYNAMA SAATLERİ

ÇARŞAMBA - PERŞEMBE - CUMA

MİNİKLER ----> SAAT 10:00 ~ 13:00 ARASI

SPORCULAR ----> SAAT 13:30 ~ 15:30 ARASI

YETİŞKİNLER ----> SAAT 16:00 ~ 21:30 ARASI

CUMARTESİ

SPORCULAR ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

(Turnuva günleri hariç)

PAZAR

YETİŞKİNLER ----> SAAT 10:00 ~ 18:00 ARASI

KATILIM ÜCRETİ : 5 TL

DANIŞMA TELEFON : 0 212 6523497

ANTRENÖR : İSMAİL HOCA

ANT. CEP : 0 536 5488008

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

HARİTA İÇİN TIKLA...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ytucee ismin baya ilginç çıkaramadım sizinle oynamışmıyım bilmiyorum ama sette alırsın maçta yeterki biraz antreman birazda inanç bir insan yenile yenile yenmeyi öğrenir benim 5 senelik gecmişim var raket tutmayı bilmezken şükür şuan raket tutmayı biliyorum sadece oyun sevyesi bende önemli değil zaten masatenisi sev ve oyna yeterli sadece şunu söylemek istiyorum dobra dobra gercek 5 sene önce bana bu masatenisin gercek yüzünü gösterip öğreten abim gibi sevdiğim musta altınoka borçluyum şuan bazı yerlerde derece yapa biliyorsam buda sende yeterki isteyerek ve severek oyna

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ytucece ismim değil ismim akif çeçe, daha önceleri bahçelievler de 2 kez sizinde katıldığınız turnuvada bulunmuştum ama sizinle hiç oynamadım gerçi sizin seviyenizde olmasam da heyecanlı hırsımız var, bunun dışında hala 12 yıllık anti raketimle oynuyorum hiç lasitk değişmedim ve asıl ihtiyacım sanırmı yeni bir raket kombine etmek; ama bunu uygulamalı olarak test nasıl etcem ve hangi rakete ihtiyacım olduğunu belirleycem onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak tahsin abi ile birçok kere aynı turnuvaya katıldık ancak bir türlü karşılaşamadık. benim masatenisindeki geçmişim 1 sene diyebilirim. bir sene önce hiç bir teknik bilgim bulunmuyordu ancak Ali Mert abi, İsmail abi ve göre göre öğrendiğim teknikler sayesinde az birşey öğrenebildim. umarım tahsin abi bir gün karılaşırız. bu arada geçen hafta oynanan İstanbul turnuvasında Eyüp abi ile karşılaşmanız çok çekişmeliydi. Aif ÇEÇE kardeşimiz ile 2 kere karşı karşıya geldim. ilkinde setleri 3-2 aldım. ikincisinde ise 3-2 akif kardeşim aldı. ancak maçımızın 3. setinde elindeki raketin anti olduğunu anladım. daha doğrusu söylediler. benim anti olacağını tahmin edecek kadar teknik bilgiye sahip değilim. akif kardeşimizle 3. kez karşı karşıya gelirsek eğer bu sefer anti lastiğe göre oynayacam. umarım rövanşı alırım. :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eyüp abinin servisleri bir türlü çözülmüyorki her servis sayı hemen hemen orda şansızlık onun için ala bilirdi maçı bir iki servis hatası ve yükselen topa vuraması ekmeğime yağ sürdü böyle aldım maçı herhalde rovanşı alır diye düşünüyorum bahçeli evlerde akife gelince 12 sene anti kullanıpta kombine hiç ihtiyacın yok bence direkt yeni bir anti bulacan yada pütür takacan artık savunma yapıp forhentten yapiştırcan toplara ekereme gelince mutlaka her oynayan özellikle antreman yapan mutlaka birazda olsa geliştirir sende geliştirmişsin eminim zaten ordayken senle özel maç yaptık yanılmıyorsam baya atak oynuyorsun atak guzel ama topu masaya oynamaya çalışacanki daha kontrollu oyun ortaya çıkar senin açıdan sözün kısası masatenisi işte sevye hiç önemli değil yeterki bu işi sevelim benin şuan varım yoğum tek etkinliğim masa tenisi başka tanımam bu alemde :dans: :dans:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tabi bu arada eyüp abiyi de unutmamak lazım. şutop canavarı kendisi. tam bir tokatçı :D servisi yolluyor. 3. topa osmanlı tokadını vuruyor hemen. ben az tokatlamadı :D

ama onun sayesinde de bir ço şey öğrendim. bu arada tahsin abi tavsiyelerine uyacağımdan emin olabiirsin. 5 sene sonra senin gibi olabilirsek ne mutlu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Bu turnuvayı ben bugün biliyordum. gelemedim. keşke gelebilseydim. ayrıca turnuvalarda mutlak gecikme olur az da olsa. olacak o kadar. ama en güzeli de o ortamda bulunmaktır. ben bu ay orada olamadım. inşallah gelecek ay orada olacam. aynı zamanda dereceye girenleri tebrik ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1-) ŞABAN KÖROĞLU

2-) KADİR BARAN

3-) GÜRKAN ÇOBAN

4-) EFRAHİM SAĞLAM

Bu arkadaşlar TT-rating'e üye ama maçların skorlarını bilmediğimden sisteme giremiyorum. Bilen varsa yazarsa ben de eklerim....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..